- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1387 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1387 Culés
4
Puste Camp Nou w kolejnym meczu ligowym, może z garstką turystów byłoby wymowne. Czuje się tak, jak Avengersi w Infinity War, kiedy Thanos wymazał połowę życia we wszechświecie. Nic chyba tak nie zabolało. Poczynając od Chelsea, przez Bayern, po Ateti, Juventus i Rome. Wczoraj już to pisałem. Zobaczcie ile daje psychika. Piłkarze Liverpoolu eksploatowani niesamowicie, może poza Origim Shaqirim, walczą co mecz przez 90 minut w Premier League. Oni są zajechani jak koń po westernie, ale działa im głowa, i walczą. My przegraliśmy ten mecz w głowie. Oni nas złapali za szyję, przydusili, my tylko kilka razy łapkami pomachaliśmy i koniec. Już nie będę pisał o jednostkach, bo to szkoda słów, a i chyba wszystko zostało już napisane. Trzeba się pożegnać z takimi piłkarzami jak Suarez, Coutinho i Rakitić i czekać na oficjalkę z dymisją Valverde, niech dogra ten sezon i finał.
Mit zajechania drużyny wczoraj padł raz na zawsze.
Chciałbym sobie dać czas, nabrać dystans do tego wszystkiego. Ostatnie 10 lat to ciągłe śledzenie tego co się dzieje w klubie, 98% meczów obejrzane, każdy wywiad, każdy transfer, każdy ważny mecz przeżywany. To co się narodziło 10 lat temu, wczoraj w nocy pękło we mnie. Nie myślcie sobie, Barcelonę będę kochał i kibicował jest aż do ostatniego dnia, ale od dziś z dystansem. Od La Ramblii też trzeba trochę odpocząć.
Visca el Barca, Viva CAMPEONA!!!!
Miłego dnia.
1
@Copernicus Stary jestem z Tobą, mam takie same odczucia, niby wszystko fajnie, ale potraktowali nas jak szmaty nas kibiców.
1
@Copernicus Mam tak samo niestety...
1
@Copernicus No i kolejny raz potwierdza się fakt, że rotacje to mit. Profesjonalny piłkarz powinien być przygotowany do gry co 3 dni. Najważniejsza jest głowa. Wczoraj ona nie zdała egzaminu.