La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 904 Culés

4

Jezeli Barca przejdzie Lyon to z kim chcielibyście dwumecz w 1/4 ?
Mimo że Porto to bedzie według mnie zdecydowanie najslabsza z tych 8 druzyn ktorej pozostaną w Champions League to ja chcialbym zebysmy wylosowali Man Utd :) Myślę ze byloby to bardzo ciekawe i prestizowe zestawienie z którego wyszlibysmy zwycięsko bez jakiś powaznych problemów.
Unikać jak ognia na pewno Atletico (mam nadzieje ze Juve nie odrobi strat z Madrytu) bo uważam ze to bylby najbardziej niewygodny dla nas rywal nawet bardziej niz City czy Liverpool (o ile te drużyny awansuja oczywiście).

18

@bixmix Na razie przejdźmy Lyon.

1

@bixmix jak dla mnie Porto, lub United. W sferze marzeń, City chciałbym w finale. A w półfinale chciałbym byśmy w końcu przeszli to Atletico.

konto usunięte

0

@macio_944 Porto marzenie, obyśmy na nich trafili

konto usunięte

0

@Dankhog no nie wiem. oni pożegnali Rome a my nie daliśmy rady ;D

0

@bixmix Najlepiej real madryt... Aaa oni już odpadli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?