- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
3
Nie chce krytykować Valverde czy zawodników. Ale jedna sprawa... jeśli w pucharze króla dostajemy w dupę 1-2 od Levante na wyjeździe (Messiego i chyba Suareza nie było), to czego my oczekujemy nie wystawiając w 1 składzie Messiego, Suareza, Alby (i to wszystko pod nieobecność Dembele)? Messi odpoczywał w niedziele, odpoczywał dzisiaj i w niedziele zagra 90 min przebiegając 5km aby być zregenerowany na rewanż? 3 mecze odpuszczać na rzecz jednego? Kompletnie nie rozumiem decyzji Valverde, gramy teraz z Girona, tam moglibysmy dokonać pewnych rotacji. Argument ze Puchar króla jest nieważny?? W takim przypadku Valverde nie wystawiłby na rewanż z Levante podstawowej 11
1
@Momalsino Chill, ten puchar jest malo warty. Wole wypoczetego Messiego na LM i lige niz jakby mial sie zajechac niepotrzebnie w pucharze Hiszpanii.
0
@Momalsino Nie o to chodzi, że nieważny, tylko że przegrany mecz można odrobić, a straconych punktów w lidze już za dużo.
0
@Momalsino Zmiennicy kiedyś muszą grac od początku, ten mecz byl idealny. Ciezki przeciwnik, i nasi zmiennicy niestety egzamin oblali.