- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1196 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1196 Culés
4
XD
Adam miał w składzie reprezentacji Milika, nieogranego, po kontuzji. Pewnego dnia ten Milik przychodzi do niego i mówi:
-Słuchaj, Adam, weź mnie wystaw na Senegal.
-Zdziwiony patrzy na Milika...
-No, stary, wez mnie wystaw, wygram ci ten mecz.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem, Milik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro Milik do niego gada to musi być wyjątkowy, wiec postawił na niego. Przyszedł dzień meczu.
Senegalczycy popędzili do przodu, zostawiając skundlonego Milika w tyle.
Wpadły dwa gole dla Senegalu, koniec meczu, Milik po ostatnim gwizdku rozpłaszczył się zasapany na ziemi.
Trener wku*wiony na maksa podbiega do swojego Milika i pyta:
-Milik!? Co się do ch*ja jasnego stało???
-Nie wiem Adam... naprawdę nie wiem...
20
@Adamski69 Słabe
3
@Adamski69 Tak głupie, że aż śmieszne :D
30
@Adamski69 albo nie rozumiem albo niezbyt śmieszne
1
@Adamski69 Hmm???
0
@Odesseiron Powtarzasz się.
3
@Adamski69 I co potem?
0
@Adamski69 Kurde gdzie tu jest wątek satyryczny ?
19
@Wawrzyszewski Łapcie oryginał!
-Słuchaj, Andrzej, weź mnie wystaw na wyscigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na jamnika...
-No, stary, wez mnie wystaw, wygram.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro jamnik do niego gada to musi być wyjatkowy, wiec postawił na niego wszystkie oszczędności i dom w hipotekę. Przyszedł dzień wyścigu.
Charty popędziły do przodu, zostawiając skundlonego jamnika w tyle.
Kiedy charty dobiegły do mety, jamnik po przeczłapaniu kilku metrów rozpłaszczył sie zasapany na ziemi.
Facet wkur*iony na maksa podbiega do swojego jamnika i pyta:
-Jamnik!? Co się do ch*ja jasnego stało???
- Nie wiem Andrzej... Naprawdę nie wiem
1
@Adamski69 Za długie. Nie czytam.
0
@Adamski69 haha