- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1960 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1960 Culés
7
Szacunek! To słowo przez wielu nierozumiane i zapomniane wraz z ostatnim gwizdkiem wczorajszego meczu. Szacunek, na który kadra Nawałki zapracowała przez ostatnie 4 lata podczas eliminacji ME MS i turnieju finałowego ME. Szacunek, którym będę darzył tą drużynę pomimo wczorajszego, bardzo słabego, przegranego meczu.
Faktem jest, że nasza reprezentacja zagrała wczoraj źle, że popełnialiśmy indywidualne błędy, że nie było kreatywności, ofensywnych akcji, walki na śmierć i życie, gryzienia trawy, odwagi w atakach i kolektywu. Faktem jest, że w mojej opinii zagraliśmy najgorszy mecz za kadencji Nawałki, nawet słabszy niż z Danią w eliminacjach. Oczekiwania wobec tej kadry są ogromne, presja jaką na nich nakładamy również. Wczoraj sobie z nią nie poradzili i jej nie udźwignęli, ale czy to powód żeby wieszać na nich psy, wyśmiewać i obrażać? Moim zdaniem nie. Jasne, że konstruktywna krytyka się należy, że trzeba wytknąć błędy i o nich mówić, bo we wczorajszym spotkaniu było ich wiele. Niech one posłużą jako element do analizy i wyciągnięcia wniosków, bo jestem przekonany o tym, że drugiego tak słabego meczu nie zagramy. My Polacy jesteśmy silnym narodem, których w trudnych chwilach nigdy się nie poddawał i zawsze, do końca wierzył w zwycięstwo. Czy wierzycie w to, że ten mundial uda się uratować? Ja na pewno! Będę wierzył do końca, do ostatniego gwizdka, bo ta drużyna, przez pryzmat tego jak wiele radości nam dała w ostatnich latach, zasługuje na to, żeby w nią wierzyć do samego końca, darzyć ją szacunkiem i być z nią na dobre i na złe! Dopóki piłka w grze, wszystko się może zdarzyć.
3
@jopek711 Ja jestem daleki od skreślania naszej reprezentacji, ale mam spory żal do nich o wczorajszy mecz. Wcale nie chodzi mi o wynik bo w sporcie ktoś musi przegrać, tylko o obraz gry (zwłaszcza w pierwszej połowie) i kompletny brak zaangażowania z naszej strony. Taka Tunezja czy Islandia zabija się na boisku żeby tylko nie przegrać, a Polacy w pierwszej połowie truchtali i oglądali jak Senegalczycy robią z nimi co chcą. Zero walki czy pazura w grze. Dopiero w drugiej połowie się wzięli ale było już za późno, bo rywal miał korzystny rezultat i potrafił dowieźć go do końca. Nie wiem jak będzie z Kolumbią (wierzę, że dobrze), ale chcę zobaczyć walkę na boisku godną Mistrzostw Świata, a nie pucharu sołtysa Pcimia Dolnego.
5
@jopek711 Napisz to do piłkarzy, którzy nie okazali szacunku kibicom. Szacunku tym, którzy wydali niemałe pieniądze, by im kibicować w Rosji.
Szacunku i skruchy nawet nie widziałem w ich pomeczowych wypowiedziach.
Presja? Żartujesz?
Nasz skład to juniorzy?
Presja zabrania biegania i walki?
Jakoś jak patrzą na konto to presji nie odczuwają.
Lewy jako kapitan jak motywował zespół?
Miał wywalone,bo zagrał słabo jak cała ekipa i krytyka nie spadnie tylko na niego.
Więc nie pisz mi o szacunku do ludzi,którzy nie szanują innych.
Owszem,wyzwiska w ich kierunku to głupota i nawet szkoda to komentować.