- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1322 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1322 Culés
1
To, że Nasz trener zostanie na kolejny sezon było wiadome, priorytetem będzie LM. Tylko ciekawe czy dalej zostanie przy nudnym ale efektywnym 4-2-2 czy wrócimy do 4-3-3. Nasz styl gry jest brzydki dla oka, ale efektywny, nie przegraliśmy w lidze... ALE wystarczyła jedna wpadka z Romą .. [nie trzeba tego komentować] .. spowodowane jest to tym, że Waldek upatrzył sobie 12-14 piłkarzy i tylko nimi grał.. Pytanie czy wyciągnie wnioski w przyszłym sezonie i czy ich "znowu" nie zajedzie. A przyszły sezon będzie ciężki bo są Mistrzostwa i jakoś dużo czasu piłkarze nie będą mieć na odpoczynek i regeneracje. A co do transferów to pewnie odejdą definitywnie: Vidal, Iniesta [oby nie ...], Gomes, Paco i kasa za Rafinha. Raczej przyjdzie Griezmann, trzeba doliczyć pieniądze za Arthura [albo w lecie przyjdzie albo w zimie], no i jakiś obrońca pytanie czy już De Ligt czy zapewnią sobie prawo pierwokupu i skorzystaj z niego w przyszłości [mam nadzieje, że zrobią tak samo w przypadku de Jonga]. Teraz są słuchy, że chcą sprowadzić jakiegoś pomocnika "klasowego", nie zdziwił bym się gdyby kogoś kupili z wyższej pułki, przykładowo Eriksena. Ale możemy się spodziewać 2 max 3 transferów i 1/2 głośnych.
2
@VamosGirl EV zasługuje na szanse, nie ma nawet o czym pisac.
0
@kamson24 Dokładnie to napisałem, gramy nudne brzydkie ale efektywne 4-2-2 i przytrafiła mu się jedna wpadka. Będzie miał okazje do okupienia win :)
0
@VamosGirl 4-4-2 jak już