La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1387 Culés

konto usunięte

8

Adam Małysz i Kamil Stoch potwierdzają - skok nie idealny ale nie taki żeby skoczyć 119 metrów.

Kamil wprost nie powie ale Borek Sedlak znowu zawalił na całej linii także wielcy znawcy nie piszcie, że Stoch popsuł skoro eksperci mówią, że to nie był zły skok, a zresztą widać jak na 30 metrze Kamil dostaje w narty - wtedy już wiadomo było, że Polak jest bez szans.

Powiem tak - często i rywali Kamila puszczają w tragicznych warunkach ale jeśli chodzi o Kamila jest to kolejny już raz.
Szczerze? Kryształowa Kula byłaby już załatwiona ale FIS tego nie chce.

0

@Showman Kamil jest w takiej formie ,ze PS wygra mimo przeszkod podkladanych pod nogi ale raw air musi wygrac norweg.Zostalo to juz chyba ustalone ,niech Kamil im zrobi psikusa i rowniez wygra ten cykl.Oczywiscie jesli pozwola mu skakac w normalnych warunkach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?