- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1562 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
90 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1562 Culés
2
Każdy czeka na mecz Realu a mi się coś wydaję, że może być nudny mecz.Przecież PSG nie zaatakuje od razu i się nie odkryje bo to by było samobójstwo,Real natomiast też nie postawi wszystkiego na jedną kartę bo mamy jeszcze rewanż. Myślę, że drużyny będą się badały,i wcale nie stawiam Real na straconej pozycji...Real to jest zawsze Real...a tak na marginesie to przypominam mecz Paryżan z Bayernem w Monachium i już tak kolorowo nie było...liga francuska przy całym moim szacunku do niej to nie jest ten poziom.
0
@Klimach fan Nie porownuj meczu PSG z Bayernem o nic. W Pierwszym meczu bylo 3-0, mozna zrzucić wine na dziwny sklad Bayernu ale takie są fakty. PSG moglo strzelic wtedy więcej, kazda kontra byla ogromnym zagrozeniem. Z Realem według mnie także powinni szukać gry z kontry, przecietne zespoly jak Levante potrafią ich skutecznie skontrować a co dopiero zawodnicy jak Neymar czy Mbappe.
0
@Klimach fan Być może będzie tak jak mówisz, ale ja jednak stawiam na niezłe widowisko i kilka bramek. Spotykają się drużyny, które prowadzą grę w swoich meczach. (Tak, w meczach Realu, to oni grają i stwarzają masę sytuacji, tylko nie ma wykończenia.) Drużyny, które strzelają sporo bramek, ale i tracą.
Drużyny, które mają coś do udowodnienia. Być może dla Realu jest to ostatni mecz w LM w tym sezonie przed własną publicznością. Wydaje mi się, że Real się rzuci mocno na PSG.
Pierwsze 10-15 minut może być nudne, ale później powinno się zacząć:)