- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1709 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1709 Culés
0
A więc to okienko można zaliczyć do udanych. Latem trzeba podjąć ostateczne decyzje odnośnie takich graczy jak Gomes, Denis, Vidal, Paco, Digne. Może to i kontrowersyjna opinia ale sądzę że trzeba także rozważyć sprzedaż Vermaelena, póki jeszcze jest w odpiwiednim wieku i prezentuje solidny poziom. Alternatywą dla Paco ma być Griezmmann( oby nie!), ale warto pimyśleć nad Wernerem lub Icardim. 3 napadziorów to już ciasno i wtedy siłą rzeczy Paco wypada. Digne jest solidny i nic ponad to, Gaya, czy Cucurella mogą nie być gorsi. Dodatkowo Gomes i Denis to pewniaki do odejścia, do kadry wcieleni zostaną Alena i Arnaiz, mogą pomyśleć o Pulisiciu, Weiglu. No i mam nadzieję że Aleix udowodni swoją przydatność
3
@BlAugrAnAPolAnd "ale sądzę że trzeba także rozważyć sprzedaż Vermaelena, póki jeszcze jest w odpiwiednim wieku i prezentuje solidny poziom."
To po co sprzedawac?