- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1515 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1515 Culés
2
Kiedyś w naszym zespole grali Puyol, Zambrotta, Dani Alves, Xavi, Ronaldinho, Henry etc. A teraz tutejsi kibice piszą o zatrudnieniu Semedo, Seriego, daniu szansy Suarezowi, czy Gomesowi. Naprawdę, chyba zaczęliście kibicować Barcelonie przed rokiem, może dwoma. Jeszcze jakieś 10 lat temu nie do pomyślenia było, żebyśmy interesowali się takimi graczami, a teraz chcemy ich sprowadzać. Żenada.
2
@whiketh Gomes i Denis to młodzi zawodnicy którzy naprawdę mogą w przyszłości wiele wnieść do zespołu.A ci panowie których wymieniłeś nie urodzili się gwiazdami futbolu.
0
@busquets5 Tak, Gomes to jest poziom dos Santosa obecnie
1
@busquets5 Stary, już kiedyś o tym pisałem - młody wiek nie sprawia, że zawodnik jest perspektywiczny. Gomes wszedł i nie wniósł nic, kompletnie. A Denis nie łapie się do składu Hiszpanii U21 mając 23 lata. O czym my w ogóle mówimy. W takim układzie ściągnijmy Monetę na skrzydło i Lipskiego jako mediapunta, bo są młodzi. Nie są najmłodsi, a nie prezentują niczego. Mówimy tutaj o zawodnikach w kontekście Barcelony, a nie Cardiff City.
0
@whiketh Tak ale jak wymiatali w Valencii czy żółtej łodzi podwodnej to wtedy jednak byli perspektywiczni?Talent nie wyparował,potrzebują ogrania które mają Asencio i inne Ceballosy.A z Gomesa jeszcze będzie zaje... zawodnik,to nie przypadek że Bayern czy Juve o niego pytają.
0
@busquets5 Przypomnę, że Valencia, czy Villareal, to nie Barcelona. I jak dla mnie byli zawodnikami solidnymi, a nie wymiatali. Bez przesady. Gomes w 4 meczach w Valenci rozegrał 3044 minuty strzelając 4 bramki i dokładając 7 asyst (41 meczy). Natomiast Denis w tym samym sezonie w Villareal rozegrał 3372 minuty (48 meczów) strzelając 5 bramek i dokładając 13 asyst. Popatrzmy również na grę i inne, bardziej szczegółowe statystki. Nie uważam, żeby wymiatali.