- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
0
Mówie pogram sobie w fifę dla odstresowania. Jestem w 3 lidze. Wygrałem wczoraj gładko 5 spotkań, a dzisiaj, kiedy mi brakowało 3 do awansu, dwa zremisowałem i 3 przegrałem. Odstawiam sobie tą przyjemnośc grania w tą grę przez jakiś czas.
29
@kamiVeB Fifa i odstresowanie. To się wyklucza
0
@kamiVeB Jackass mnie nastroiło... :)
Twa historia odmieniła moje życie! Dzięki!
0
@GenerałXavi No właśnie nie fajnie generale.
2
@GenerałXavi Co to za bzdura? Jeśli coś sprawia Ci przyjemność, to nie jest stratą czasu.
0
@GenerałXavi Z Fifą akurat zgadzam się całkowicie. Kiedyś nawet wydałem kasę i zainstalowałem. Jak dobrze, że na originie jest możliwość zwrotu pieniędzy.
0
@GenerałXavi Zależy od podejścia. Jezeli ktoś gra, aby pograć, zabic czas i nie przykłada do tego zbytnio wiekszej wagi to moze byc to fajna zabawa, no ale jak niektórzy traktują to jakby zalezeło od tego wszystko, to zgoda, szkoda czasu i nerwów.
1
@dawidinho To nie jest kwestia podejścia. Fifa to po prostu gra z tak chamskim handicapem, że twoje umiejętności schodzą na dalszy plan. Szczerze nie rozumiem jak tylu ludzi może w to grać i czerpać z tego jakąkolwiek przyjemność. Ja osobiście wolę kiedy gra nie decyduje za mnie o wygranej czy porażce.
0
@Misanthrope W fife grałem jedynie ze znajomymi, nigdy online, więc nie wiem jak to tam jest. Rzadko grywam w jakiekolwiek gry i również dziwie sie osobom, które narzekają i denerwują się przez to. A wystarczy przeciez tylko to zostawic, skoro wiem, ze nie przynosi to zadnego pożytku
0
@Misanthrope Dlatego drugi rok gram w PESa i jestem oazą spokoju,bo mecze przegrywam przez swoje błędy,a nie dlatego,że konsola tak chce :)