La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

6

Z DevilPage- Demo2797: Po meczu z Bournemouth wróciły do mnie emocje z czasów Moyesa, a raczej ich brak.Tydzień temu coś we mnie pękło. Dzisiaj mam już dość...

Jednak trochę szkoda tych kibiców ManU...

konto usunięte

1

@kiper09 Aa mi ich nie szkoda. Jakbys widzial/a jak oni jezdza po Barcelonie.

6

@MaTt_BarcaFan Jedni jeżdżą drudzy nie

0

@MaTt_BarcaFan Którą stronę czytasz DebilPaga? Ja zauważam coś innego oni więcej jadą po Realu niż po Barcelonie.

konto usunięte

1

@EzioAuditore Tak czytam DVP. Jezdza po Barcelonie tak samo jak po Realu.

0

@MaTt_BarcaFan E tam takie internetowe pojazdy mnie nie ruszają. Barcelona po nich sobie może jechać bo każdego trofeum mamy więcej.

konto usunięte

1

@EzioAuditore Noo oczywiscie, ze United nie ma startu do Barcelony jesli chodzi o trofea i o sam poziom gry, ale mi kibicow United nie zal bo jak czytam czasami DVP to sie natknalem na takie pojazdy na nasz klub, ze masakra, ale to wynika z tego ze ich strasznie bola te dwa finaly, w ktorych dostali becki.

0

@MaTt_BarcaFan Hehe mi tam tego klubu szkoda. Przez idiotyczne decyzje ich zarządu robią z tego klubu typowego średniaka PL.

konto usunięte

1

@EzioAuditore Noo widze wlasnie po Twoich komentarzach, ze lubisz United ;) spoko kazdy ma rozne sympatie. Ja np nie znosze United i cieszy mnie to jak sa upokarzani na kazdym kroku przez byle jakiego ogorka ;)

1

@MaTt_BarcaFan Ja tam uwielbiam patrzeć na porażki bayerniku.

konto usunięte

0

@EzioAuditore o to to to ;). Ja również. Uwielbiam patrzec tez jak przegrywa Chelsea.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?