La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

3

Jeżeli to nie jest fejk… to czemu Ci brazole maja takich zjebanych ojców xD



1

@Who_you_mam na miejscu Raphinhi od razu bym pozywał jak ktoś rozsiewa tego typu plotki.

0

@Pedri16Future

Tylko czy to rzeczywiście plotka?

0

@Who_you_mam bez dowodu to plotka

0

@Who_you_mam Jak pisałem wyżej , to musiał by być układ ojciec agent a kluby musiałby by nic nie mówić zawodnikowi mało prawdopodobne.

0

@Gall

No ale stary jest jego agentem tak? Gdzieś czytałem że Rapha otrzymywał dla siebie tylko pensje z klubu. Ale ile w tym prawdy to nie wiem

0

@Who_you_mam No poprzednio agentem był deco .

Jego stary jest za głupi by ogarnąć przenosiny do takiego klubu jak Rennes a co dopiero do Barcy, chyba że on załatwiał ludzi do organizacji i ci ludzie tylko jemu odpowiadali, ale to i tak mało prawdopodobne.

PS. To nie wiem jaką on chciał hawirę kupić że mu pensji zabrakło, bo to pensja jest jego głównym źródłem utrzymania, reszta to "drobne" dodatki.

0

@Gall

No podobno dycha € xD z jednej strony brzmi jak żart, ale z drugiej jak patrzę na jego narodowośc, to wszystko jest możliwe

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?