- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
1
No tutaj się nie zgodzę i paradoksalnie sędziowie podjęli decyzja zgodna z zasadami, ale jednocześnie brakuje mi tu konsekwencji bo sam Arsenal zdobył wiele „wątpliwych” bramek po sfg w tym sezonie, które dały im mnóstwo punktów często w momentach kiedy z gry zwyczajnie mieli problem dobrać się do rywali i które przyczyniły się mocno do ich aktualnej pozycji. Można też powiedzieć, że trochę też pomogli przesuwać te granice co wolno przy SFG wręcz do granic absurdu(choć ofc głównie winni są sędziowie), a teraz w kluczowym momencie sezonu kiedy ważą się losy sezonu sędziowie nagle postanowili wrócić do bardziej restrykcyjnej interpretacji i ponownie przesunąć tę granicę(powinna być w tym miejscu od początku sezonu).
0
@ViscaelBarca2007 Znamienne, że to są wylewy byłych graczy United xD
Kiedyś bramkarz w "5" był nietykalny. Wczoraj może ten gol mógł zostać uznany, gdyby nie Pacho i Todibo sprowadzający Rayę do parteru.
0
@Czajka90 no ja się zgadzam, że to była przesada i gol słusznie nieuznany, ale jednocześnie sam Arsenal wielokrotnie w tym sezonie korzystał na wątpliwych zachowaniach podczas sfg i bierności sędziów jak choćby nawet w spotkaniu z United z początku sezonu. Brakuje mi tutaj zwyczajnie konsekwencji.
0
@ViscaelBarca2007 Bo takich mamy sędziów w tej lidze. Praktycznie każdy z Big Six był przekręcany.