La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

7



No zaczynam wierzyć, że może jakby on był a nie Kamala i by wygrał (a by wygrał), to by uciął zapędy Zbrodniarza Wojennego - Netanjahu

@Safrani @Kgorecki2500 @tomek8756 @tbas

2

@michal26 pewnie tak by było

3

@Safrani ogólnie, jakby był Sanders, a ze strony GOP nie wiem...Rubio.
No to bym mówił, że w końcu Ameryka wraca na WŁAŚCIWE TORY. Prawdziwy społecznik po jednej, po drugiej stronie - nie głupi i nie szalony. Obaj nie umoczeni (przynajmniej z tego co wiemy) w żadne afery z Epsteinem na czele.
Nie wiem, czemu Dems sobie to robią. Najpierw Hilary, potem Kamala..

2

@michal26 nie wiem, czy by Sanders wygrał. Tam taka sytuacja jak w Polsce trochę i innych krajach Europy. Ludzie mają dość pewnej polityki i zaczynają wierzyć nie tym, co trzeba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?