- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1578 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1578 Culés
1
A najlepsze jest to, że na IO może pojechać tylko czterech Austriaków.
0
@Criss18Barca i bardzo dobrze. Bo IO nie wygrywa najlepszy skoczek sezonu, od tego jest Puchar Swiata. A IO zeby sie egzotyczni tez mogli zaprezentować
0
@Criss18Barca no to Kraft, Hoerl, Embacher i Tschofenig.
0
@Rastafarnianin No tylko, że przepisy się trochę zmieniły. I teraz na IO wystartuje tylko 50 zawodników i nie będzie kwalifikacji.
1
@michal26 Szkoda Fettnera.
1
@michal26 Raczej ta czwórka jest już wykrystalizowana.
Jonas Schuster miał swoje 5 minut ale chyba po tym nie utrzymaniu podium w Oberstdorfie odpadł tym bardziej, że w tym momencie skacze trochę słabiej.
Maximilian Ortner mimo lepszej formy niż na początku sezonu to wciąż ma problemy żeby wskoczyć na dobre do TOP 10, a Manuel Fettner większość dobrych skoków na w seriach niedocenianych plus u niego wiek, w tej sytuacji ma mniejsze szanse.
0
@Criss18Barca Wybór jest jasny. Hoerl, Tschofenig, Kraft, Embacher
0
@Rastafarnianin Tylko tych egzotycznych za bardzo nie będzie, a jeśli już ktoś będzie to będzie to mała ilość, która skoczy w pierwszej serii i pojedzie do domu.
Zresztą idę o zakład, że z poprzednich IO nawet nie pamiętasz kto startował z egzotyki nie mówiąc o tym, które miejsca zajmowali.
Także tyle jeśli chodzi o sztuczne promowanie słabszy - nie mówię żeby nie dawać im szans bo fajnie jak jest więcej nacji niż 10 ale uważam to obniżenie limitów za skandal.
0
@Stinger_ ale szanse polakow na 2 serie wowczas rosną
0
@Rastafarnianin Na IO nie za bardzo liczą się miejsca w drugiej serii. Oczywiście lepiej być na 15 miejscu niż 24 ale generalnie poza statystykom niewiele to zmienia.
Na IO liczą się głównie medale, wszystko poza to tylko statystyka.