- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1225 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1225 Culés
1
Lewy kolejny raz głosuje na kolegów z klubu, a potem wstawia jakieś posty "La cabaret" jak jest ogłoszenie wyników ;D
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@mrboom W sumie poza brakiem Dembele nie zagłosował źle.
Co powiesz o głosowaniu Leo Messiego i uwzględnieniem Mbappe na 2 miejscu i olaniem Raphinhi?
0
@mrboom dokładnie
2
@Zielony55 Dokładnie? Haha, sam to napisałeś:
"człowieku chyba w takich plebiscytach liczy sie obiektywizm... właśnie przez ludzi myślących tak jak ty czy lewy te plebiscyt tracą sens przez głosowanie na kolegów."
Czyli Leo Messi może głosować na kogo chce ale Robert Lewandowski już nie?
0
@Stinger_ to było odnośnie jego kolejnego głosowania na kolegów, a nie tego wczorajszego.
Bo przypominam, że jak grał w Bayernie, to w ZP głosował na 3 z Bayernu, gdzie to były lata świetności i Ronaldo i Messiego
Jest różnica, bo Messi nigdy nie płakał o wyniki plebiscytu, więc niech sobie głosuje jak chce, ale i tak uważam, że nie zagłosował źle.
Raphinia był kluczowy w wielu meczach, ale też w wielu, zazwyczaj że słabszymi rywalami, kopał się po czole. Ale jednak w top3 sam osobiście bym go dał.
Ogólnie to ja mam gdzieś te plebiscyty, to był za ten rok kalendarzowy tak?
0
@mrboom No to skoro nie pisałeś o tym wczorajszym to po co te pretensje do Lewandowskiego skoro zagłosował dobrze?
Czyli to, że w przeszłości głosował do dupy ma teraz zawsze oznaczać, że trzeba go krytykować nawet jeśli zgadzasz się z jego wyborami?
Miał nie zagłosować na kolegów z drużyny żebyś (ty i tobie podobni) nie wmówili mu, że głosuje na kolegów ale jeśli pominął by piłkarzy Barcy, a zagłosował na Kane'a, Mbappe i jakiegoś Franka to pisał byś, że nie zna się i znowu głośniej źle? Chyba tylko w Polsce można przyczepić się o głosowanie z którym się zgadzasz... Dramat.
"Raphinia był kluczowy w wielu meczach, ale też w wielu, zazwyczaj że słabszymi rywalami, kopał się po czole."
No to tak samo jak każdy inny piłkarz z Dembele na czele, który kopał się po czole całe pół roku sezonu 2024/25.
To był plebiscyt za poprzedni sezon: sierpień 2024 - sierpień 2025.
0
@Stinger_ widzę, że dalej nie rozumiesz, więc nie ma sensu tego tłumaczyć.
Nikt nie krytykuje Lewego, tylko mnie to śmieszy.
0
@mrboom To tak samo jak mnie śmieszy, że nigdy zgadasz się z wyborem Lewandowskiego, a mimo wszystko go krytykujesz lub wyśmiewasz. Niesamowite.