- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
1
Kot pokazał, że za tydzień pojedzie do Klingenthal.
0
@Criss18Barca Aleksander Zniszczoł się nie poddaje choć wyraźnie przegrywa z Maciejem Kotem.
0
@Stinger_ i Zniszczol i Kubacki aktualnie nie prezentują poziomu na punktowanie.. regularne
0
@Stinger_ Zniszczołowi to nawet punktów nie da, za wysoko jest belka. Kot go zmiażdżył w ten weekend i nie ma innej opcji, niż Maciek w Klingenthal. Pytanie czy za Zniszczoła, czy za Kubackiego
0
@Pnog37 To prawda co nie zmienia faktu, że Aleksander Zniszczoł nie oddał do końca tego miejsca walkowerem. Coś próbował zrobić.
@Criss18Barca Mimo wszystko Dawid Kubacki punktuje. Nie regularnie ale punktuje. On nie jest zagrożony.
0
@Stinger_ Kubackiemu przyda się normalny trening. Sam mówi, że ma problemy z timingiem, wczoraj spóźniał, dzisiaj za wcześnie. Nie wiem czy bym nawet nie zabrał Kota i Joniaka
0
@Pnog37 Jeśli zdecyduje się na trening to ok ale sportowo nie jest zagrożony wylotem ze składu mimo że skacze słabo.
0
@Stinger_ ja na miejscu Maciusiaka bym go nie powoływał, patrząc po wywiadzie to on sam nie jest jakoś mocno przeciwny treningowi, a wiemy jakie on ma do tego podejście
0
@Pnog37 Ja tutaj nie mówię, że Dawid Kubacki ma jechać czy nie. Chodzi mi tylko o to, że czysto sportowo Dawid Kubacki nie straci miejsca w składzie ale czy trener wyśle go na trening czy sam Dawid zdecyduje na treningi to dalej nie zmienia faktu, że czysto sportowo Dawid Kubacki jest w TOP 6 i jego pozycja ani przez moment nie była zagrożona.