- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
0
A ja trochę chciałbym obronić Ferrana . Ok , należy mu się ochrzan za niewykorzystaną setkę, ale ile razy już tak grał a później strzelał gola. Lewemu też się to zszarzały że kopie się po czole cały mecz a później strzeli jedną lub dwie. Skrzydło to nie pozycja Hiszpana i nigdy tam nie wyglądał dobrze. Rashford nie pokazał kompletnie nic i zagrał jeszcze gorzej niż Torres , tylko nie zmarnował setki i brak hejtu w jego stronę. Raphinia nie był gotowy na 90 minut i ktoś musiał zagrać a LS. Cały atak zagrał fatalnie. Lewy tragedia , Fermin niewidoczny , Yamal jedna dobra piłka do Ferrana i tyle. Ten mecz zawalił trener. Nie mieliśmy środka pola i kontroli. Grając 11 na 11 wyglądaliśmy jak dzieci we mgle. Cegiełkę to porażki dołożył fatalny w tym sezonie Kounde i nasz kapitan. Jest o czym myslec bo ten sezon jest fatalny jesli chodzi o naszą gre.
5
@konajoncek ale miał cała bramkę do strzelenia, na tym etapie grając w ataku Barcy musisz wykorzystać tak banalna piłkę. Musisz to umieścić w bramce. Ona by nam mecz ustawiła. Później oczywiście Chelsea strzeliła i się posypało. Dlatego ja nie wiedzę tu sensu go bronić. Napastnik ma to strzelić i kropka
0
@konajoncek Przecież on jeszcze pod własną bramką sabotaż robił xD odzyskał piłkę po czym podał do rywala, przegrywał pojedynki i nie potrafił utrzymać się przy piłce. Do tego w defensywie biegał, jak kura bez głowy.