- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
2
Wiem, że sezon jeszcze nie jest przegrany, bo dopiero mamy początek października i nie ma co panikować za bardzo, bo wszystko może się wydarzyć, ale jednak trochę martwię się o tę drużynę. Przecież my na tle tej Sevilli (!!!) wyglądaliśmy bardzo słabo, przemęczenie, rozkojarzenie, bardzo duża niedokładność, to nie była porażka w stylu 1-0, 2-1, czy nawet 2-0, ale solidny wpier@ol, dawno nie oglądałem takiego meczu, żeby nikomu nic nie wychodziło. W tamtym sezonie też mieliśmy taki dołek z formą tylko tam brakowało skuteczności, w grudniowym meczu z Atletico, z Leganes, z Las Palmas. Dodatkowo nasi padają jak muchy, co chwilę najlepsi piłkarze wypadają. Oby Flickowi udało się jakoś ten syf ogarnąć.
8
@Konradowskyy W tamtym sezonie też były dołki formy, niektórzy pseudokibice nawet pisali, że już RM mistrzem, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Ludzie oglądają latami ten sport, a wyciąganie wniosków nadal na poziomie zerowym.
0
@Konradowskyy niedziela, godzina 16:15, pogoda nie dopisuje, słoneczna Sevilla, komu by się chciało grać w takich okolicznościach
Ćwielongowane
1
@Konradowskyy Flick potrzebuje pomocy z góry. Bez wzmocnień za wiele nie ugra. Taka linia obrony średnio nadaje się do jego filozofii. Cubarsi tylko po prawej stronie gra dobrze i ma wahania. Andreas chyba najbardziej ogarnięty. Ale Ronald nie nadaje się do gry z wysoko grającą linią obrony. A Eric jest ciągle przerzucany. Przydaloby się że 2 sensownych kupić. Nasza gra obronna jest kuriozalna.