La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

7





RFEF z okejką.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360 @Who_you_mam

5

@blakkudium nie chciał Messi przylecieć to lecą do niego

7

@blakkudium Doskonały pomysł.Niech jeżdżą po całym świecie grając najlepiej co 3 dni.Co może pójść nie tak?

1

@FcPortoFan1999 prawie jak NBA

1

@Lanosss Taka NBA wersja Tebasa xd

1

@FcPortoFan1999 Nie jestem fanem tego pomysłu, ale akurat wybrali taką kolejkę, gdzie będzie trochę więcej luzu z terminarzem.

konto usunięte

1

@blakkudium nieźle się tam bawią

2

@blakkudium 20 grudnia to taki jeszcze nienajgorszy pomysł tylko...jest spore ryzyko że będą chcieli to częściej robić.

0

@FcPortoFan1999 Ciężko to będzie robić częściej w jednym sezonie ze względu na napięty terminarz. Okres przedświąteczny jeszcze się broni.

1

@blakkudium Mam wrażenie że jak zrobią to raz i wypali to stwierdzą że pora to organizować częściej.Nawet jak nie wypali...to i tak będą to robić dalej.

1

@blakkudium od razu zamiast Villarealu grajmy mecz ligowy z Interem Miami. Po co się ograniczać, a jeszcze więcej dudków wpadnie xD

1

@blakkudium

Trzeba się Jebasa zapytać czy dzięki temu będziemy w 1:1

1

@ViscaelBarca2007 Nie zdziwię się, jak The Szwagers wpadną na pomysł jakiegoś sparingu przed/po meczu z Villarreal.

@Who_you_mam Teraz, jak Barca nikogo już raczej nie ściągnie, to powie: "Barca jest bardzo blisko powrotu do zasady 1:1. Wie, co mają robić."

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?