- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
3
Garcia = Araujo
Ok, to był błąd Ter Stegena, ale po co faulować na czerwo w 10 minucie meczu? To samo było z P$G... Nawet przy 0-1 w 10 minucie, ten mecz byłby spokojnie do wygrania.
0
@gaucho104 obrońcą nie może kalkulować w ten sposób akcja trwa bardzo szybko
..Araujo w poprzednim meczu tak wybronił spotkanie.Raz jest tak a raz inaczej.Graja na adrenalinie a nie siedzą w studio gdzie maja czas na dywagacje i analizie;)
4
@gaucho104 jedyna różnica w tym, że Eric miał mniej czasu na pomyślenie o tym, ale uważam, że jest też winny w tej sytuacji. Piłkarze powinni mieć wpojone w głowę, że nie można ryzykować, aż tak i czasami odpuścić przynajmniej w 1. połowie.
2
@Borneo Ty tak na poważnie? Gram w piłkę i sam jestem trenerem. Nie jeden nam wpajał że w takich sytuacjach odpuszczamy Bo prościej gonić wynik w pełnym składzie niż bronić remis w jednego mniej. Ryzyko podejmuje się np w 70 minucie a nie w 10. To jest to co napisał @Antimadridista_WR i Flick na pewno nie był z tego zadowolony...
0
@gaucho104 zwraca uwagę że presją w meczach z psg jest nie ta sama co w meczach nawet z legia nie jest to porównywalne. Araujo to wyjątkowy zawodnik jeśli ktoś mógłby to zrobić to on .W poprzednim meczu wybronił piłkę gdzie może van dijk by to zablokował.Nie każdy jest Araujo....On może więcej....Natomiast bzdurą jest niszczenie po 1 meczu zawodnika niecdziwne że ludzie nie chcą tu wracać jak Guardiola.Marc popełnił błąd ale to nie są roboty.My wyprowadzamy piłkę z pod bramki w. Końcu taki błąd się pojawi to normalne.To nie są roboty.