La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1302 Culés

0

Nike jest obecnie w kryzysie. Był moment, że ich akcje leciały na łeb i na szyję, do tego mają słabą sprzedaż ostatnio, bo ich projekty to dno. Dodajmy jeszcze jakieś spóźnienia w kwestii dostarczania nam koszulek itd.
No ja bym się z tą firmą już pożegnał, tym bardziej że Puma która teraz dobrze stoi chce nas i to z dobra ofertą. Przeczekać do 2026 i tyle.

0

@partymaker Z Nike mamy umowę do 2028 i sądowy zakaz negocjacji z innymi firmami, głównie dzięki pozwowi Laporty wobec Nike... który przegrał.

0

@normasubiektywna jak do 2028? Zawsze podawali 2026

0

@normasubiektywna Tak to przez ten pozew jest zakaz negocjacji. Lepiej jakby go nie było i zerwać kontrakt z Nike i potem płacić wielomilionowe odszkodowania - logika niektórych tutaj mnie niezmiennie od lat rozbraja :)

0

@normasubiektywna No jak do 2028, jak było że do 2026

0

@partymaker Nie, do 2028. Data 2026 wzięła się od pismaków, którzy z bliżej sobie znanych powodów podawali w 2016, że umowa zostaje przedłużona na 10 lat. Tyle że zapomnieli, że to jest 10 lat od wygaśnięcia poprzedniej, czyli od... 2018.

0

@Herbert No to ujnia po całości XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?