- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1380 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1380 Culés
14
Jak myślicie, kto zakończy rządy Obajtka w Orlenie? Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy i Rada Nadzorcza Orlenu uchwałami czy CBA przy pomocy kajdanek? ;p Przyjmuję zakłady ;p
PS podobno chodzi o kwestię powoływania się na wpływy w Orlenie czyli nielegalny lobbing/łapówkarstwo, uzyskiwanie korzyści osobistych kosztem zarządzanej spółki, działanie na szkodę spółki - na tę chwilę trudno doprecyzować.
@michal26 @Comentateiro @macio_944 @MarioVeB! @Kgorecki2500 @JimMorrisonFCB @HighestInTheRoom @norbi77 @Hellrider
4
@Aragorn33 miejmy nadzieję, że Prokuratura...
6
@michal26 to powoli wygląda na jakiś wyścig pt. "kto złapie szybciej i więcej pisowców". Najpierw zaczął Sienkiewicz od wyłapywania propagandzistów w mediach, później wszedł z buta do PK Bodnar (swoją drogą dzisiaj mamy kolejny rozdział bo ujawniono zarobki zastępców Ziobry - zarabiali prawie bańkę rocznie każdy + dodatki), od wczoraj do gry wszedł chyba Siemoniak nadzorujący służby w tym CBA. Jeszcze został chyba tylko Budka z czyszczeniem spółek SP w ramach nadzoru właścicielskiego ;p
5
@Aragorn33 jakie decyzje nie zapadana PiS będzie ryczał że to decyzje polityczne i prześladowania, swój elektorat otrzymają bo to strasznie zabetonowana grupa odbiorców do których nic nie trafia.
2
@Kinginiesta co byś nie zrobił, PiS będzie kwiczał że to zamach stanu, reżim, totalitaryzm, stalinizm, hitleryzm, choćbyś raptem krzywo na Kaczyńskiego spojrzał. A, i "donosił na Polskę" do Brukseli, bo jak oni to robią to jest git :) dlatego trzeba robić swoje i tę mafię wsadzić do paki - oni nie mogą dotrwać kolejnych wyborów.
0
@Aragorn33
I dobrze. Dojechać ich na maksa.
Pałac prezydencki nie zmieści wszystkich :D