- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
kodi77
56
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
3
Im więcej tych średnich klubów popierających Superligę tym lepiej. Niech na chwilę obecną będą dwa czy trzy topowe kluby ale przy tym niech znajdzie się ze 20 czy 30 tych średniaków to zobaczymy z kim sobie kluby z Anglii będą grać w UEFA. Chyba sami ze sobą. A jak takie kluby średniaki zarobią kupę mamony to szybko tym większym zmięknie rura.
3
@VegetaPolska ale to nie tylko Anglicy. Zobacz reakcje Niemców i Francuzów, którzy od początku byli przeciwni już dwa lata temu, a bez tych 3 lig jaki to ma sens? Bez nich Superliga tez nie będzie generowała wystarczająco dużej oglądalności, a co za rym idzie kluby Superligi tez wcale super niw zarobią+narazie to kluby z Superligi nie maja z kim grać, a nie na odwrót.
1
@ViscaelBarca2007 bez Realu Madryt i Barcelony czyli największych klubów reszta jest bezwartościowa. Ja na pewno nie oglądałbym rozgrywek w których nie ma Realu.
0
@VegetaPolska Małe i średnie kluby to zarabiają kasę głównie w swoich ligach. A jeśli powstanie ta superliga i spadnie atrakcyjność rozgrywek ligowych bo nie będzie tak zażartej walki o europejskie puchary to i tym samym mniej przez to zarobią.
0
@maroon @VegetaPolska @ViscaelBarca2007 ogólnie w kontekście tych najistotniejszych klubów i lig to mamy takie dwa bloki:
topka z Hiszpanii i Włoch jest za Superligą
Anglia, Niemcy i Francja przeciw, z czego najważniejsza jest Anglia
Jeśli Hiszpanom i Włochom udałoby się wciągnąć Anglię to Superliga rusza i LM UEFA będzie wymierać.
0
@mekston Tak samo umrze wtedy La Liga i Serie A.