La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1552 Culés

konto usunięte

4

Adil Rami o Martinezie po finale mundialu 2022

„Jest największym gównem w świecie piłki nożnej. Najbardziej znienawidzonym człowiekiem”

Adil Rami po pokonaniu Argentyny w 1/8 mundialu 2018

Poszedłem do pokoju, założyłem kask i nagi grałem w Fortnite'a. Na korytarzu trwały śpiewy, chłopaki uderzali w drzwi, żeby wszystkich obudzić. Czułem, że przyjdą też do mnie. Tym, którzy otworzyli im drzwi, chłopaki wywracali łózka, itp. W pokoju miałem gaśnicę (...). Gdy wyszedłem, by sprawdzić, co się dzieje, Ben Mendy zablokował drzwi stopą i krzyknął do pozostałych: "Chodźcie, zrobimy burdel w pokoju Adila!". Podbiegłem po gaśnicę i gdy oni wrócili... Ghostbuster! - Piłkarz uruchomił gaśnicę.

- Gdy zobaczyłem, jaką zrobiłem głupotę to się przeraziłem i pomyślałem "Zostanę wyrzucony" - dodał. Zawodnik jak twierdzi, nie wiedział, jak działa gaśnica. Wszędzie rozprzestrzenił się dym i nie było nic widać.

- W międzyczasie zdążyłem założyć bieliznę (...). Wszyscy wybiegali z hotelu, łącznie z pracownikami i Didierem Deschampsem w pidżamie. Gdy zobaczyłem, jak do nas idzie, to pomyślałem "o k****". A gdy zobaczyłem, jak nadchodzi ochrona, policja i strażacy, to powiedziałem do siebie, że jestem trupem

@mekston @Lionel_Messi10 @PatrychoO


4

@AFA90 Adil Rami to tak naprawdę Grzegorz Braun?

konto usunięte

1

@mekston Nie wiem, ale przecież świętowali rodowici Francuzi, więc entuzjazm mile widziany.

0

@AFA90 Dobrze ze Deschampsowi czlonasa nie zapakowal na dzien dobry do pupy ;DD

3

@AFA90 Adil Rami nie jest najbardziej ostrym ołówkiem w piórniku. A co do Martineza to według mnie np. ten gest przy odbiorze nagrody dla najlepszego bramkarza był wieśniacki, jednak do nazywania go "gównem" to mi daleko.

0

@AFA90 Zajefajna opowieść. Nie wiedziałem że z niego taki spoko gość.

0

@AFA90 zdrowy na umyśle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?