- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1673 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1673 Culés
0
Abde - sprzedaż za 20 mln EUR, jesli rzeczywiście tak jest to nie ma się co zastanwiać
podpisać Cancelo i Lo Celso i można zamykać kadrę a zimą Vitor Roque:)
5
@lucca87 a na uj mie ten Lo Celso?
0
@lucca87 jesteś zadowolony z kadry ?
4
@lucca87, a potem się obudziłeś, bo na dzień dzisiejszy żaden z Twoich wpisów w tym stylu się nie sprawdził :D
0
@VamosRakieta może dlatego, że w przypadku zmiany/kontuzji któregoś z pomocników wejść musi Roberto? XD
2
@FCB_dimiC bez kitu xD co kilka dni spamuje tymi wpisami na temat naszej kadry i co chwila zmienia ustawienie, bo łyka wszystkie wymysły mediów
0
@Antimadridista_WR jeśli Xavi się ogarnie i przestanie grać na chama na 4 pomocników, to na 3 pozycje mamy Oriola, De Jonga, Gundo, Pedriego, Gaviego plus wchodzącego Fermina, którego każdy po bramce nazywał nowym Pedrim/Iniestą.
Biednie na pewno nie jest.
1
@Zoker, no, tez mnie to bawi już od jakiegoś czasu XD
0
@Zoker
koleś masz jakiś problem?
Cancelo to chyba od dłuższego czasu jest wiązany z nami, to samo lo celso
a Vitor Roque już jest naszym pilkarzem a Abde jest po prostu zbedny, bo to nie ten poziom i mało będzie gral
0
@VamosRakieta
ale majać Cancelo i Balde po bokach można grac na 4 pomocników
jakoś Real gra 4 pomocników i im to nie przeszkadza wygrywać
1
@lucca87 ostatnio upychałeś do składu Felixa, Neymara czy Bernardo. Ja nie mam problemu :) Za to Ty łykasz jak pelikan wszystko co media Ci podsuwają.
0
@Zoker
rozpisuje potencjalne opcje na podstawie doniesień transferowych i jakby to mogło wyglądać i tyle
jak będzie to się dowiemy na koniec okienka
widzę masz jakieś problemy, musisz mieć straszne życie skoro takie rzeczy cię poruszają
0
@lucca87 idź rozpisz ustawienie z Neymarem, to poczujesz się lepiej
0
@Zoker
ja nie mam problemu z bawieniem się w przewidywania ustawienia/wariancji potencjału itp. czy dyskusje co lepsze tylko Ty