La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

5

Takie jebitne truskawki dzis kupiłem. 10 zł za kg.

https://zapodaj.net/plik-wY50SToo29

7

@Sulimo z pewnością niepryskane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@ranger3120 Nie wiem i w sumie nie wnikam. Pyszne były xD

Najwyżej 2 głowa mi wyrosnie

4

@ranger3120 Nawóz z toi toja

4

@Joe_Pesci Gówno jesz i gówno wydalasz. Krąg życia xD

5

@Sulimo jak to mówią jesteś tym co jesz xD

3

@Joe_Pesci a ja przed chwilą zjadłem ciastko... ;D

1

@Sulimo 10 zł za kg to ze 20 takich truskawek miałeś xd

2

@AlexDark00 No gabaryty duze to i samych truskawek mniej. Ale były na tyle dobre ze pewnie i jutro kupie

1

@Sulimo Ja muszę sobie czereśnie kupić. Uwielbiam

konto usunięte

2

@Sulimo ja po 6zł ale sam dzis zbierałem 14kg . Dzemiki zrobione 40 słoików ale ledwo stałem na nogach po 30minutach xd

1

@ranger3120 niekoniecznie
Dużo słońca i wody i są ładne bomby
Wiem, bo teście mają, a jedyne co pryska to na jakieś robaki co mu wpieprzaja kwiaty truskawek

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?