- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
5
To pytanie na konfie do sabalenki zadał dzinikarz sport pl ,wreszcie się na cos przydali. Dziennikarka z Ukrainy wyjechała z Paryża. Zapewne dlatego sie pojawiła na konfie . A tu zdziwko ktoś się inny odważył xd
Sabalenka znowu skłamała mówiła ze tylko spotykała się z Łukaszenką na pucharze devisa, bo wtedy nie było wojny. A tak naprawdę był zapraszana do pałacu jak Łukaszenko pałował i bił opozycje na ulicach po wyborach (: Tyle z jej pół prawd .
@adi7adi8 @FcPortoFan1999 @takisobiektos @tbas @MesQueUnClub96 @Medium
https://x.com/CTGR8/status/1662842694580994048
1
@wasacz trochę jej współczuję, powie o jedno słowo za dużo, a jutro już może siedzieć w łagrze
2
@Joe_Pesci większość ruskich i białoruskich sportowców, ma przyzwolenie na granie od władz. Na wimbledonie wszyscy popiszą deklaracje aby tylko mogli grać . Władze na to pozwalają w misku i moskwie ,aby dalej wykorzystywać ich do propagandy. Nie ma czego współczuć. Wystarczy troche poczytać.
0
@wasacz słuchaj, nie każdy chce tracić dorobek swojego życia i rodzinę, muszą tańczyć jak im zagrają
0
@wasacz ale jednak powiedziała że nie jest za nim i za wojna. Jest to krok który nie wielu wykonało.
0
@tbas zawsze cos. (:
2
@Joe_Pesci Ludzie na Ukrainie też nie chcieli tracić dorobku swojego życia i rodzin. Niestety oni nie mieli takiego wyboru, bo panowie dyktatorzy z Rosji i Białorusi postanowili im to wszystko zabrać. Teraz sportowcy z obu tych krajów robią z siebie pokrzywdzonych, co jest śmieszne.
1
@Ptasior No tak, ale czy to wina sportowca? Na pewne rzeczy wpływu nie mamy, każdy będzie martwił się o swoje dobro, ale jak wspomniał @tbas jednak mówi o tym otwarcie, czyli progres jest