- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 867 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 867 Culés
10
G6 w Atlancie. Mecz na żyletki. Znakomici dzisiaj Tatum, Brown, Smart i genialny Brogdon prowadzą Boston Celtics do zwycięstwa 128-120 i tym samym zamykają serię z Hawks 4-2. Jeszcze kilka słów odnośnie Atlanty. Quin Snyder pokazał, że w tej ekipie drzemie ogromny potencjał tylko potrzebują 2- obrońców w rotacji, aby to wszystko pięknie chodziło. Gratulacje za walkę. Kamień z serca a teraz seria z 76 i batalia o finał Wschodu. ;)
Tatum na pełnej :)
#BleedGreen ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
@zadafcb @ronni37 @Kidd @Mns21 @MarianoItalianoVero @magister97r @takisobiektos @czółkovsky @BartqRKO
2
@fart @Comentateiro @Encore @Roni/VEB ;)
2
@fart Moje Milwaukee odpadło więc całym sercem za Bostonem :)
Liczę na finał konferencji z Knicks, ale to raczej marzenia ściętej głowy, natomiast na finał z Denver.
Joker mógłbym swoją drużynę do finałów poprowadzić.
2
@fart siedziałem jak na szpilkach :D po pierwszych dwoch meczach myslalem, że łatwo to klepniemy ale Hawks sie obudzili :D teraz wojna z 76ers :D
2
@ronni37 Ja podobnie nerwy ogromne już myślałem, że w końcówce nie damy rady. Hawks mocno się postawili. ;)
2
@fart a co tam sie podzialo w meczach Bucks i Heat ? :D bo ostatnio mialem duzo pracy a sledze jeszcze GSW-Kings, LAL-Memphis i na te serie juz nie znalazlem czasu ;) a troche jestem w szoku
2
@ronni37 Ja również w szoku jestem bo byłem przekonany, że Bucks to w 7 wezmą. Tymczasem w G4 Bucks w końcówce spotkania mimo 11 pkt przewagi staneli kompletnie no nic nie chciało wpaść i porażka. Natomiast w G5 Antek i spółka prowadzili cały mecz a przed 4 qw było +16 i podobna sytuacja jak w meczu nr 4. No staneli kompletnie a Butler jak szalony wszystko trafiał. Spora sensacja. wszystko wskazuje na to, że Budenholzer zostanie zwolniony po takich kwiatkach.
1
@fart to faktycznie dziwne, takie mecze kazdemu sie zdarzaja ale nie powinny dwa razy pod rzad i to jedynce na wschodzie, w tym starciu nawet byłem za Heat wiec spoko :D dzieki ;)