- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1600 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1600 Culés
6
Wasz ulubiony film animowany Disneya/Pixara/Dreamworks z dzieciństwa i ogólnie?
U mnie to chyba ogólnie ten film Luca z 2022 bo ma naprawdę ładną animację a z dzieciństwa to zdecydowanie Wall-E (a z czasem jest on trochę dołujący i refleksyjny)
@PatrychoO @Zoker @tomek8756 @macio_944 @Jakchcesz @TheNekro94
3
@Kgorecki2500 Ten był kozak ;-)) z seriali to
https://www.filmweb.pl/serial/Herkules-1998-40016
A z filmów król lew ;-)
3
@Kgorecki2500 król lew
6
@Kgorecki2500 Odlot i Coco absolutny TOP.
5
@Kgorecki2500 toy story
4
@Kgorecki2500 Wall-E, Ratatuj, Coco, Toy Story 4 (absurdalne przywiązanie do detali, ten kurz w zakamarkach zabawek, czy delikatnie wystające nitki ubrań - TOP), W głowie się nie mieści (super pomysł na film, bardzo oryginalny i dojrzały)... Ogólnie ciężko wybrać ulubiony, ale jeśli już miałbym to Wall-E. Luca też bardzo mi się podobał. Ogólnie Pixar to dla mnie taki Rockstar w świecie animacji. Nikt nie jest w stanie ich doścignąć pod wieloma względami, mimo że inni też potrafią zrobić dobre filmy. Ale Pixar i Rockstar to mają własne ligi.
4
@Kgorecki2500 jest ich wiele. Pocahontas, Piotruś Pan, Król Lew, Księga Dżungli, Piękna i Bestia, Mulan, Dawno temu w trawie, Toy Story, Aladyn, 101 Dalmatyńczyków. Ciężko wszystkie wymienić. Oglądane były na okrągło. Kolekcja kaset video była ogromna. Ehh piękne czasy;)
3
@Kgorecki2500 Disney - Król Lew
Pixar - Iniemamocni/Toy Story
Dream Works - Shrek/Kung fu Panda
2
@macio_944 Kolega widzę, że też lubi "Ratatuja"
Piękna animacja:)
@Kgorecki2500 Shrek też jest spoko
1
@Kgorecki2500 już koledzy powymieniali wszystkie klasyki to ja mogę dodać jeszcze Skok przez płot. Bardzo fajna animacja.