- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1406 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1406 Culés
19
Alguacil (trener Realu Sociedad): „Daliśmy Dembélé dużo miejsca do gry w pierwszej połowie. Baliśmy się go. To świetny zawodnik, który jest na wyższym poziomie”.
1
@Worny Pomyśleć co by było gdyby miał chociaż troszkę w głowie ... ehh
1
@zenoowity kolejny xd nie mogę z waszej teorii, ze to przygłup. Bawi mnie to niesamowicie
0
@Trojanek23 Analitycy,dziennikarze, komentatorzy, w końcu kibice w swojej zdecydowanej większości tak myślą. A ciebie to bawi ? xD No albo my wszyscy jesteśmy głupi albo po prostu ty jesteś tak spostrzegawczy i widzisz w nim geniusza myśli. Podziel się kiedy ostatnio on się popisał błyskiem inteligencji :) chętnie posłucham xD
0
@zenoowity bo ktoś tak powiedział i kazdy, jak idiota bez własnego pomyślunku, powiela tr idiotyzmy. No dla mnie to jest komiczne zeby wyśmiewac die z gościa, który obecnie jest gwiazda Barcelony, ze nie mysli. Absurd
0
@Trojanek23 Ale to co ty mówisz to nie są wcale żadne argumenty xD, rozumiem że możesz go lubić i fajnie że jest "gwiazdą" Barcelony ale to nie zmienia faktu że jest głupi xD.
Dokładnie na takiej samej zasadzie ludzie tłumaczą że ziemia jest płaska, i pewnie też mają bekę z tego że "większość" idiotów myśli że wcale nie jest płaska :)
Z tego co napisałeś też wynika że gość który szybko biega i szybko przebiera nogami w dryblingu a do tego jest gwiazdą Barcelony, nie może być głupi co już jest zabawne samo w sobie xD
Oczywiście wiem że do niczego cię nie przekonam ale mógłbyś się chociaż zastanowić, chociażby nad swoimi argumentami ^^ i może się okazać że czasem jak większość mówi że ziemia nie jest płaska ... to może tak rzeczywiście jest ^^