- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
6
Konkurencyjna liga XDD
13
@Kuba_1 No dla niego jest konkurencyjna akurat na jego poziomie
0
@Kuba_1 a co ma powiedzieć? Że idę do ogórastej ligi - i idę tam tylko dlatego, że płacą giga hajs?
Tutaj akurat to jest typowa odpowiedź formułkowa.
6
@mekston gdyby nie pieprzył i nie śmiał się z xaviego lekceważąc go i potem robi to samo będąc tylko 2 lata starszym chwaląc się że nawet do 40 zagra na najwyższym poziomie to nikt by do niego nie miał problemu.
0
@mekston Ty widzisz jakie on głupoty gada? To już lepiej powiedzieć prawdę po prostu i nie oszukiwać samego siebie i ludzi.
0
@Kuba_1 widzę widzę :), ale tutaj to taka formułka. Przecież jak inni szli do MLS do też nie gadali, że to ogórkowa liga.
0
@Malibu to akurat good point - fakt, że tam coś wytykał Xaviemu Katar. Postawił już się w sytuacji bez wyjścia, bo jak mówię, zawodnicy nie powiedzą w wypowiedzi, ze idą do ogórastej ligi i tylko za kasą.
0
@mekston no oczywiście ze tak nie powiedzą że idą tylko dla kasy, ja tylko napisałem dlaczego ludzie o to mają problem, umiejętności ma super ale ego, mental i wywyższanie się nikt nie jest od niego w tym lepszy :DD
0
@Malibu to jak najbardziej tak, właściwie to po prostu ładnie hipokryzję obnaża. W sumie właśnie lepiej zestawić z tymi słowami do Xaviego.
0
@mekston W tym momencie to MLS przy lidze w której będzie grać Ronaldo wypada jak poważna liga :)
0
@Kuba_1 nie oglądam żadnej z tych lig, więc się wypowiem :)