- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
5
Ćwiąkała trafnie podsumował La Bambe w nowym filmiku. Chwiejne nastawienie po każdym meczu do zawodników. Porównał oczywiście do Realu bo dlaczego by nie. Przegrali z Lipskiem i Szachtarem ale nie było tam gadania "o nie co oni robią sprzedać wszystkich" tylko stało się i jadą dalej a w Barcie wieczna panika i zmiana zdania co mecz.
3
@Emhyr Cwiakala niech liże pięty
1
@bari_94 Ostatnio nie trafiały do mnie jego wypowiedzi ale dzisiaj dobrze powiedział.
0
@Emhyr Chyba znowu sobie nie poradziłeś z interpretacją słów Ćwiąkały xD
Przecież jasno powiedział, że zaprezentowaliśmy się w sposób dramatyczny i takie coś powinno wzbudzać duże obawy. Gdzie w przypadku Realu taki mecz jest pojedynczym przypadkiem to u nas to jest jednak cykliczne. Dodatkowo mówi o słowach Courtois, w których powiedział parafrazując" Zabrakło nam trochę ambicji, ale w następnym meczu się poprawimy trzeba iść dalej" No i Real prawdopodobnie tak zrobi, a u nas to już głowa boli ile razy słuszałeś, że sie poprawią itd.
0
@Emhyr To niech wróci do sezonu 18/19, czy 19/20 z tym Realem. Albo 20/21.
1
@Emhyr Przecież nie przegrali z Szachtarem tylko raz zremisowali. A po za tym wczoraj przegrali ale mając pewne wyjście i to z dużą szansą, że z pierwszego miejsca.
0
@Emhyr co wy się podniecacie tą porażką Realu, jak oni grali o nic w tym meczu? Sytuacja Barcy a Realu to dwa inne światy.
0
@bartekvisca Strata punktów to przegrana również
0
@PatrychoO Chodzi o kontekst..