- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1332 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1332 Culés
13
Stanowcze nie dla Haalanda. Ogromna kwota transferu, ogromna pensja i prowizje. Do tego REGULARNIE jest kontuzjowany. Co z tego, ze wypada „tylko” na 4-5 meczów jak są dwie-trzy takie sytuacje w sezonie. Będzie u nas, przyjdą mecze w LM i wyleci na kilka tygodni? Do tego uważam, ze nie pasuje do naszego stylu gry.
Byłby to drugi transfer za grubo ponad 100 baniek z Borussi. Już z jednym się męczyliśmy tyle lat i niewiadomo jak to będzie w przyszłości. Haaland już się łamie.
Norweg jest gwarantem bomby marketingowej i iluś tam bramek, ALE no właśnie ilu? Zagra 25-30 meczów w sezonie i strzeli podobną ilość bramek i nie jest powiedziane, ze nam to coś da jak w najważniejszym okresie sezonu klasycznie wyleci.
Jego przyjście spowoduje pieprznik w płacach, bo on będzie się bardzo znacząco wyróżniał pod tym względem.
Wolę, żeby ogarneli na stałe Traore, Aube, podpisali kontrakt z Araujo i Gavim oraz, żeby wzmocnili inne pozycje, a nie wydawali tyle na jednego gościa.
Historia już pokazała, ze zespół w którym jest jedna wielka gwiazda wyłaniająca się nad resztą zawodników nie przynosi upragnionych trofeów.
Juventus i Cristiano, czy Barcelona i Messi (tu przypadek trenerów, którzy zbytnio pomysłu na drużynę nie mieli i zawodnicy w większości grali do Lionela, żeby ten coś zrobił. I tak cud, ze tyle lat nas trzymał na powierzchni).
0
@DaPidejpi Mbappe>Haaland
3
@DaPidejpi Szkoda ze nie pisałeś tak jak przychodził Dembele i Coutinho :)
2
@Janiama życie nauczyło, ze transfery za takie kwoty nie wypalają (oprócz Mbappe w PSG). Skąd miałem to wiedzieć wtedy, ze tak się potoczą ich przygody w FCB? Teraz mam podstawy ku temu i z historii należy wyciągać wnioski.
0
@Janiama No i te dwa przykłady powinny dać do myślenia że nie warto!
0
@DaPidejpi stanowcze TAK dla Haalanda!
0
@DaPidejpi Neymar czy Suarez też przychodzili za gigantyczną kasę i jakoś się sprawdzili nie da się tak porównywać bo zawsze znajdziesz plusy i minusy