- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
1
Szybcy i Wściekli od najlepszej do najgorszej części waszym zdaniem?
@Encore @PatrychoO @barcelonaLM @NaFazieHitman
3
@HighestInTheRoom Tokio Drift, pierwsza cześć, za szybcy za wściekli, potem obojętne bo wszystkie słabe
2
@HighestInTheRoom 2,5,3, 7,1,6,4,8 tak to widzę bo 9 jeszcze jakoś nie oglądałem
3
@Encore To nie oglądaj, bo jest najsłabsza :)
1
@Danny Gaucho Znaczy ja ogólnie całą tą serię lubię a 9 cóż. Opinie są różne ale pewnie zerknę jako fanatyk wscieklych.
2
@Encore Danzaaa Kudurooo :D
2
@Danny Gaucho w sumie od 4 to już nie szybcy i wściekli tylko szybcy i zaawansowani technologicznie rożnego rodzaju bronią
2
@HighestInTheRoom Dwójka, jedynka, Tokyo, czwórka, piątka - reszta nie ma repeat value
1
@HighestInTheRoom najlepsza 5, potem Tokio Drift, najgorsza 8, a reszta pomiędzy.
1
@HighestInTheRoom Pierwsza dla mnie najlepsza bo mam do niej największy sentyment później Tokio Drift na mnie zrobił wrażenie, a na top 3 bym umieścił część 7 bo ostatni raz wystąpił tam Paul Walker, później to już nie to samo i wydaje mi się robione na siłę.
2
@PatrychoO Ogólnie ta japońska edycja czyli Tokio drift dobrze się przyjęła wtedy. Dobry klimat i taka nowość.
1
@PatrychoO 7 ze Stathamem też git, a co do najgorszej to chyba jednak 9
1
@Encore Btw, jak chcesz nadrobić to łap
https://www.cda.pl/video/8166887a0
0
@HighestInTheRoom 2/1 > reszta
1
@HighestInTheRoom 1 - 5 - 6 - 2 - 8 - 3 - 7 - 9 - 4
1
@HighestInTheRoom 5,1,4,7,6,8,3,2
9 nie widziałem jeszcze