- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1439 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1439 Culés
0
Motoryzacja. Pytanie.
Co by La Bomba wybrała gdyby miała możliwość wyboru? Mowa o nowych autach w Leasing przy całości konfiugracji do max 160k po rabatach, only diesel ze względu na spalanie i autostradowe przebiegi. Prywatny użytek + praca.
1: 2021 Kombi Octavia RS 2.0 TDI 200 KM 4x4 DSG, konfiguracja wyposażenia RS praktycznie FULL
2: 2021 Kombi BMW 318 D 150 KM, manual, konfiguracja wyposażenia M sport Line, średni pakiet.
3: 2021 Kombi Peugeot 508 BlueHDI 130 KM, automat, konfiguracja wyposażenia GT, średni pakiet.
2
@FC1899Barca Pezo bo najładniejszy. Niepchalbym się w nowy samochód w manualu.
3
@FC1899Barca za mną przemawia Skoda, zdecydowanie
0
@Ghotti Peugeot fakt, w środku wygląda kosmicznie :D Ten manual to no niestety lipa trochę, BMW za automat liczy sobie + 15k...
@Klaudix no za Skodą przemawia praktycznie full pakiet, 4x4 no i moc. A i jakość wykonania tej nowej wersji, budzi już podziw.
1
@FC1899Barca ale nadal to octavia mimo że RS ;) ale ładna jest nie powiem. Tak czy siak manuala bym nie kupił.
1
@FC1899Barca a mondeo? Aczkolwiek zdaje się już nie produkują podobno świetne na długie podróże.
V60? Chyba też jest w tym przedziale
1
@FC1899Barca Octavia bo wydaje się najbardziej niezawodna. Do tego DSG to najwyższa półka jeśli chodzi o jakość automatów.
0
@Ghotti Ford odpada. Volvo to moim zdaniem jak na to że to już praktycznie Chiny, nie warte ceny premium, bo tak sobie liczą.