- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1479 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
43 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
37 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1479 Culés
6
Dziś Piąteczek, zdrowko mordki, ja dzis chill, pogoda deszczowa, więc co tu robić? Ja dzis wieczorek z piwkiem, muzyką, filmami i słonecznikiem. :)
https://ibb.co/nc5bH75
A Wy co tam ciekawego robicie? :)
@Coutinho007 @BordeR @LeoMessi1994 @lucas/catalan @koksik2700 @Ojciec5tkidzieci @xVENUMx @Encore @Don-Corleone
1
@Lionel_Messi10 Pewnie jakiś film lub skazanego dalej będe oglądał bo wczoraj do 3 odcinka dotrwałem
1
@Lionel_Messi10 jak film i jakie piwko puszka czy butla ?
0
@Encore Czaje, ja ostatnio 4 sezony ograłem skazanego. :)
@gumaz puszka Warka, nawet fote wrzucilem a film to później, teraz muzyczka sobie leci. :)
1
@Lionel_Messi10 nie żebym się czepiał, albo wchodził ci w życie, ale ciekawi mnie ile ty pijesz tych piw tygodniowo. Dość często piszesz, ze pijesz browara, albo już któreś tam i mnie to ciekawi
1
@DaPidejpi Heh dobre pytanie, pije zazwyczaj na weekend czyli w piatek i sobote, to przez dwa dni krate zrobie. :)
1
@Lionel_Messi10 Słonecznik :D Ja tam mam piwerka w lodowce zobaczymy czy się napije :p
2
@Coutinho007 Wyciągaj na stół piwko :P ja mam większe pol kraty :D
1
@Lionel_Messi10 Filmy powiadasz :D
1
@lucas/catalan hahahaha ale nie z tej półki co myślisz xDD
1
@Lionel_Messi10 Zabawa kolejka z dzieciakami. :P
1
@Ojciec5tkidzieci Oo no i super. :)) milej zabawy życzę. :))
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lionel_Messi10 ja cisne gre o tron na 2 sezonie jestem :)
0
@LeoMessi1994 Aha no i elegancko, milego i udanego seansu. :))
0
@Lionel_Messi10 jutro do pracy :(((
1
@koksik2700 Wspolczuje :/ przewalone w weekend pracować, bo ani to sie wyspać a ni to piwko wypic. :(
0
@Lionel_Messi10 a Ty jak tam weekendzik spędzasz wariacie @LuisSalvano ?:))
1
@Lionel_Messi10 a dziekuje tobie również :P
0
@LeoMessi1994 Dzięki :))