La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1827 Culés

13

Tak na chłodno to Hiszpania zagrała wczoraj kawał meczycha. Lucho taktycznie ograł Manciniego. Pedri super występ. Busquets schował do kieszeni Jorginho. I jak na początku sezonu go krytykowałem, to teraz zwracam honor Panu Piłkarzowi Sergio Busquetsowi. Bardzo dobry turniej w jego wykonaniu.
Szkoda tych karnych, ale mam wrażenie, że ten turniej poza świetną przygodą, będzie również ogromną dawką doświadczenia, które zaprocentuje w przyszłości dla tych młodych w większości chłopaków.

1

@VamosRakieta Podsumowujac naszych jeszcze:
- Alba dla mnie bardzo słabo, nie dokładny, nerwowy, nic nie wniósł w ataku
- Garcia - poprawnie , raczej bez błędów ale Laporte znacznie lepszy.

0

@tbas zgadzam się w pełni.

2

@VamosRakieta Orżabal zawiódł. Miał najlepsze okazje i wszystkie spieprzyl.

1

@VamosRakieta Cala 2 linia Włochów wczoraj nie istniała, jedynie Barella jakieś zagrożenie tworzył a reszta? Verrattiego może z 2 razy widziałem przez ponad 70 minut a Jorginho jak podchodził do Karnego.

0

@Encore właśnie zapomniałem o nim jeszcze napisać. Zawalił mecz niestety.

1

@Coutinho007 dokładnie. Świetnie wyłączeni z gry.

1

@VamosRakieta Oglądając ten mecz dokładnie to Verratti sam już nie wiedział co robić na boisku i kogo kryć, co chwila miał mega problemy czy to z Koke czy to z Pedrim.

1

Fantastyczny to jest bramkarz wlochów jeden z najlepszych ich zawodników.Veratti słabo grał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?