zenoowity
Dołączył/a: grudzień 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hakiru Achmed the dead terrorist " Silence i Kill U"
Pochodzenie się zgadza.
0
@KacperVEB Zapisałem w notatniku i będę wklejał jako złoty cytat ^^
0
@KacperVEB Nie tylko ty wierzysz w Xaviego myślę że tak z 90% kibiców Barcelony tak ma. Wierzą bo muszą w coś wierzyć. Rozochoceni erą Pepa wierzą że Xavi będzie w stanie zrobić coś czego sam Pep nie byłby w stanie zrobić. Mianowicie zrobić z Barcelony potwora nie mając do dyspozycji legendarnej 3ki w pomocy, zamurowanej obrony, i potęgi w ataku :)
Pep nie stworzył Iniesty, Puyola, Xaviego, Messiego, Busquetsa, Pique. On zobaczył w nich coś co już w nich było i im pomógł. To było złote pokolenie ... czy aktualnie mamy szansę zebrać chociaż w połowie tak mocny zespół dla Xaviego ?
Meh powątpiewam.
@edit ofc jestem całkowicie za Xavim, nie dla tego że uważam że to będzie powtórka z Pepa ale uważam że potrzeba nam kolejnej Historii ... jeżeli nie będzie takiej Historii to po Messim staniemy się kolejnym Milanem/ Interem/ Chelsea czy innym "ok" zespołem. Zastanawiam się tylko czy aktualnie to jest dobry czas na włażenie w Barcelonę. Kompletne zwycięstwo ( odbudowanie) zrobi z niego automatycznie drugiego Pepa ale blamaż może całkowicie przekreślić jego karierę... a w danej sytuacji o to drugie jest chyba łatwiej ... nie zależnie od umiejętności trenerskich.
0
@ElKamil Ja z nim językiem migowym się porozumiewałem ... a widocznie zrozumiał twoje zdanie bo też lubi Jacksona słuchać :)
1
@norbi77 Nie prawda @KacperVEB mówi że "z jaka kadra? Mamy jedna z mocniejszych kadr na świecie "
I ja mu wierzę !
0
@KacperVEB Skoro twierdzisz że "mówią" że Koemann dużo zrobił to pewnie tak jest. Wierzę na słowo sprawdzać nie będę :)
Ale z tym " Mamy jedna z mocniejszych kadr na świecie" to poleciałeś tak wysoko że zaraz nie będziesz widział ziemi z kosmosu :P
Prawda taka że Koemann nigdy nie był i na razie się nie zapowiada na top 5 trenerów na świecie. Ale na dobrego trenera jak zapewne wiesz nas nie stać a do tego wątpię że znajdzie się solidny trener który wskoczy w ten projekt z naszą " jedną z najmocniejszych kard na świecie"
Niech sobie spokojnie trenuje ( o ile jest to możliwe w Barcelonie) a latem z nowym zarządem będzie już wiadomo co dalej. Teraz nie ma co go oceniać i narzekać bo to nic nie da ... nikt go nie zmieni. A do tego to nie do końca tylko jego wina ^^
0
@KacperVEB Gadałem przez telefon z Leo. Powiedział też że gadał z jakimś burakiem rano i wymyślał jakieś głupoty o bólu palca bo się cały czas pytał "Messi are you okay, are you okay Messi"
2
Jeżeli PSG rozwali Barcelonę w dwumeczu to Messi nie odejdzie do PSG tak uważam :) Już podobno nie był zbyt zadowolony z reakcji Neymara na karnego i wygraną :)
0
@Coutinho007 Dla niego to sezon dla Barcy troszkę dłużej :)
0
@Coutinho007 Nikt nie mówi o sezonie przejściowym ... czeka nas kilka lat przejściowych jeżeli nie totalny krach i próba wygrzebania się powoli z dna.
A odejście Messiego jeszcze za darmo to będzie gwóźdź do trumny.
Ale z drugiej strony od 5 lat czytam na tym forum marzenia o składzie złożonym z wychowanków ... może wkrótce wasze marzenia się zmaterializują ^^
1
@FCB24 Co ty chcesz od Alby on gra cały czas to samo. Zawsze był i dalej jest jednym z lepszych bocznych obrońców w ofensywie ... i zawsze był i dalej jest zerem w obronie ... problem w tym że sytuacja się zmieniła, nie mamy ani defensywnego pomocnika ani solidnych ŚO więc jest problem ... a tak Alba gra po staremu.
A Busi to Busi on nie nadaję się do niczego poza stylem Barcelony Guardioli a tego już się nie wróci. Problem w tym że nie mamy kogo postawić w jego miejsce kto da więcej niż on uśredniając oczywiście. A nie kupimy teraz ŚDP bo mamy inne ważniejsze pozycje do obsadzenia ... na które z resztą też nikogo nie kupimy bo nie mamy kasy :)
0
@pax Hehehehe pax, śmieję się z tych ludzi już od przyjścia Koemana oni dalej nie rozumieją jak to Puig nie gra na pozycji Busiego ... przecież on się stara heheheh zabawni ludzie :P Żeby zobaczyć że dla Puiga funkcje defensywne to czarna magią trzeba troszkę bliżej się przyjrzeć ale po co to robić skoro można na pisać Puig i czekać na zielone :P
0
@Admin030 A jaki cel tego postu ? skoro twoja "nowa" jedenastka to są ci sami piłkarze którzy graliby teraz gdyby byli zdrowi albo ci którzy przyjdą latem ( Garcia). Do tego zostawiłeś 3 znaki zapytanie nie podając żadnego sensownego przykładu na jakiś budżetowy zakup....
Przynajmniej nie jesteś na tyle głupi żeby wpisać tam jakiegoś Hallanda czy innego Rudego ... gratuluję.
Dalej na ławie sadzasz zawodników którzy wchodząc w miejsce znaków zapytania tworzą dokładnie aktualny skład " jedną z wariacji" którym możemy spokojnie grać.
Twoja kreatywność kończy się na wprowadzeniu 1dnego zawodnika którego nawet taki dekiel jak Bartomeo starał się sprowadzić ... gratuluję.
@ Edit
Ach no tak jeszcze zebrać zielone za wpisanie ludzi ze szkółki.
Atencjusz szukający poklasku za opisanie super przebudowy ... bez jakiejkolwiek wiedzy o tym o czym się piszę.
Niepotrzebnie to zrobiłeś. Mam nadzieję tylko że nie masz 10 lat bo źle bym się czuł tak bezczelnie wytykając ci błędy ...
No ale sorry za dużo dzisiaj tych głupich wypowiedzi przeczytałem...
1
@Elnuum O to ten co ma dobry kontakt ze wszystkimi :) lubię go :)
2
Lenglet już clownuje .... on wyleci w tym meczu :)
0
@Criss18Barca w ciemno biorę taki wynik ... wolałbym żeby nie było kolejnego 8:2 albo dwu cyfrówki a na to się zanosi z tą wspaniałą obroną :(
0
@FafitFCB Neymar zostaje ?
2
@FlorentinoPerez13 Tylko Alba może kłaść się na przeciwnika jak na materac mając go na plecach w polu karnych i kilku kolegów do podania.
Zamiast się patrzeć do kogo by tu zagrać on patrzy na linię pola karnego żeby wiedzieć czy może już kłaść się na materac.
0
@Michvl Stare ale jare xD
0
@paweldunajecfcb Syna
0
@Quavosk To nie jest tak proste jak się wydaje. Ta jego walka i chęć zabicia :) A do tego robienie z niego męczennika od początku było w planach osób które go prowadzą :)
0
@Tomo1989 Widzę że tobie jakieś dziwne wnioski się nasuwają :) tak wielkiego naciągania faktów nie widziałem w żadnej teorii spiskowej jakie znam :) gratuluję.
Umówmy się Holender nie jest super trenerem ale bez przesady nie jest odpowiedzialny za to jakie bagno działo się u nas przez tyle lat.
A poza tym żaden "super" trener nie wejdzie w to co oferuje aktualnie Barcelona ... to samobójstwo.
1
@Tomo1989 Przede wszystkim Simeone ma obronę my jej nie mamy ... ciężko wygrać mecz grając z dziurą w obronie i bez nominalnego napastnika.
0
@Janiama Możesz Krfa nie zaczynać swoich postów od "Pisałem wcześniej" bo już mam cię tyrać a potem czytam resztę i o dziwo całkiem sensownie piszesz ... przestań proszę bawić się z moim mózgiem bo już myślę że to jakiś matrix.
Myślę że większość wypowiadających się tu nie zagłębia się w sprawy klubowe na tyle żeby chociaż wiedzieć kto jest kontuzjowany i na ile. Widziałem sporo osób wymienia Griezmanna albo nawet kontuzjowanych Cou i Fatiego jako zawodników którzy mają nam gwarantować walkę o puchary :) Z jednej strony śmiech z drugiej smutek że ludzie z tak poważną miną wypowiadają się na tematy na które mają bardzo znikomą wiedzę :(
0
@kkbarca Zawodnik popełniający katastroficznie dużo błędów które często naprawia bezpardonowymi faulami. Ponadprzeciętny napastnik zjada go i nie zauważa.
Fakt widoczny już w pierwszych miesiącach w Barcelonie. Nie powinien był nigdy wyleźć spod Umtitiego i grać jako jego wierny zmiennik. Los postanowił inaczej...
2
@DanielOOL Chciałem zapytać czy to reverse troling czy stwierdzasz fakt.
Ale potem przeczytałem "w tamtym sezonie mieliśmy o wiele gorszą kadrę i byliśmy w ćwierćfinale Ligi mistrzów "
I już wiem że po prostu nie masz pojęcia o czym piszesz :) radzę odstawić bo nie służy...
13
@Rewolucja123 Jeżeli to jest prawda, to niestety na 90% jest wszystko dogadane. Nie wierzę że ktoś kto ledwo zna angielski uczy się Francuskiego ot tak po prostu :) Tym bardziej wychowany w Hiszpanii Argentyńczyk :P
3
@czółkovsky Jest małą różnica między tobą a Messim :)
0
@IronSanHybrid To troszkę jak śmiać się z tego że "Świt Nowolipki" nie kupił nikogo w tym okienku i musiał sprzedać bramki bo brakowało na rachunki za prąd ... podobny budżet.
1
@Rewolucja123 Busiego można bo to amigos