3

@A_Gomesinho_21 Bardzo trudny wybór.
Dodam jeszcze jeden równie trudny ... Messi czy Smolarek ?

0

@Kuczek Nie grali 3 dni temu 120 min z Sevilla ?
Jestem w lekkim szoku że są w stanie biegać po boisku.

0

@itmustbejoke Ej to prawie tak jak Barcelona miała powalczyć z Bayernem w LM po efektownej wygranej z Deportivo Alaves :)

1

Narzekać, narzekać, narzekać, narzekać mimo wszystko, narzekać bez włączania mózgu nawet na chwilę, nie zastanawiać się, nie przewidywać, nie myśleć.
NARZEKAĆ !!!!

Tylko tyle umiecie...

- Narzekać na Suareza.
- Narzekać na trenera że jeszcze go wstawia zamiast młodzików.
- Narzekać na zarząd że jeszcze go trzyma w zespole.
- Narzekać na Messiego że żałuje odejścia swojego "amigosa"
1szy mecz Suareza
- Narzekać na ten głupi zarząd że oddał tak dobrego napastnika.


1

@PatrychoO Chciał bym pograć ale nie pogram bo tylko na win 10 ... smutno

7

@Pawlak1992 Polska

0

@avanes Byłby wzmocnieniem dla każdego zespołu który gra totalną kontrolę piłki z piłkarzami którzy są w stanie dobrze grać w takim stylu. Niestety ale teraz nie ma takiego zespołu nie tylko w La Lidze ale i na świecie.
Teraz posiadanie ustąpiło szybkości i dynamice zwłaszcza przy wyprowadzaniu akcji ale też w obronie a w tym Busi nie jest zbyt dobry :(

0

@Hushovt Konkretnych argumentów na to że nie zgadzam się z interpretacją konkretnych sytuacji?
Ehh dzieciaki :) już się nie denerwuj tak wcale nie jestem zwolennikiem Semedo. Czas odpuścić i iść dalej ciesząc się wspaniałą grą przyszłego prawego obrońcy. Ah no tak gorzej niż Semedo być nie może... zapomniałem. Gorzej niż obraz Semedo wykreowany tutaj, to chyba faktycznie tylko ktoś bez nóg może grać gorzej niż ten obraz "słabego Semedo" :)

1

@Rewolucja123 Nie mam zamiaru, już mu z resztą to mówiłem. Nie każe mu przestawać analizować ani nie każe mu przestać się wypowiadać. Więc nic mnie nie zobowiązuje do tego żebym go kontrował. Mam prawo wypowiadać się bez wdawanie się w po sekundowy rozbiór każdego meczu tak jak i każdy inny użytkownik tego portalu, nie sądzisz ? To co robi Pax to jego osobista decyzja i w żaden sposób automatycznie nie zobowiązuje mnie do odpowiedzi w tym samym stylu żeby móc się z nim nie zgodzić :) ma sens ?
Masz całkowitą rację że analizuje wszystko bardzo dokładnie :) problem w tym że analizować i wyciągać właściwe wnioski to dwie różne rzeczy.
Chcę po prostu zamknąć temat Semedo bo takie łażenie i udowadnianie każdemu kto pozytywnie się wypowie o Semedo że się myli to już troszkę przesada zwłaszcza że już u nas nie gra :)

0

@Suzu Taki dobry że domagają się obowiązku wykupu. Heheszki

0

@pax Czytam wszystkie twoje posty o Semedo i podziwiam :)
Bardzo dobrze manipulujesz poglądami nie ukształtowanych jeszcze do końca umysłów młodzieży :) Jestem pod wrażeniem :) tylko tak dalej! :)

Za każdym razem jak przypominasz złamanie linii spalonego przez Semedo przy ósmej bramce to nie mogę przestać zacieszać :) dzięki.
Ale może już przestańmy rozmawiać o człowieku który już u nas nie gra bo tyle gówna co na niego wylaliście to raczej sobie nie zasłużył.
Znajdźcie sobie innego "słabego gracza" do tyrania... nie wiem tam ubogiego Reberto, Lengleta, Pique.
Ciekawe za ilu zawodników ze składu jesteśmy w stanie zgarnąć 40mln.

0

@VenoM Jest o wiele więcej osób zainteresowanych w tym żeby Suarez to zdał niż tylko sam Suarez pewnie gdyby nie fakt że chcieli go opchnąć do Juve to nawet by nie podchodził. Tak to jest jak się zarabia kasę i to nie tylko sobie ^^ ma się większe możliwości :)
Swoją drogą ciekawe kto komu zapłacił za pytania egzaminacyjne ^^ musiał być ktoś z Juve :)

1

@Suzu Dam ci 2/3 tygodnie na naukę portugalskiego i napiszesz mi egzamin na B1 chociażby. Ah no tak zapomniałem przecież ty nie zarabiasz tyle co on i nie musisz posiadać umiejętności nauki języka w 2 tygodnie.
Litości.

0

@borys27 jesteś po prostu głupi ...

1

Ktoś coś może więcej powiedzieć o tym S. Descie którego wszyscy tak pragniecie? czemu kupowany za tak małą kasę ? To jest taki raczej młody talent z którym nie wiadomo czy się sprawdzi czy już solidny gracz który da jakość?
Jest w stanie wygryźć zerowego Roberto z pierwszego składu czy raczej będzie zmiennikiem?

1

Czy on będzie mógł grać dla Barcy B? jeżeli nie to może być decyzja rujnująca karierę.
Stracić cały sezon jeżeli nikt z linii pomocy nie będzie kontuzjowany dłuższy okres + jeżeli okaże się nie daj boże że dobrze będziemy grać i coś wygramy to nie znajdzie się dla niego miejsce jeszcze i w następnym sezonie.
Boi się że podzieli los Alena i innych co odeszli na wypożyczenie i nie błyszczeli? dziwna decyzja.
A wszyscy cieszący się z tej decyzji to pozdrawiam :) wielcy fani Puiga chcący żeby siedział na ławie cały sezon w wieku 21 lat :)
Ah no tak zapomniałem trenejro wpadnie na la Ramble poczyta że znafcy chcą żeby go wpuścił i go wpuści !

0

@VenoM Łatwo cie zaskoczyć ^^

0

Jaki presing Live w 70 min jeeez

0

@tomasz.s94 Kurde nie znasz człowieka a już życzysz mu dobrze!
po tym się poznaje życzliwych ludzi :) tylko tak dalej ! :)

0

@`Sin A to że jesteś gimnazjalistą to uwłacza twojej godności ? Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz :) bo wyzywanie kogoś od okularników to raczej zagrywki dzieciaczków a nie poważnych ludzi :)
Witam po banie :) nie gimnazjalisto :)

0

@VenoM dla tego i jeden i drugi nie mają prawa bytu na tej pozycji ... zwłaszcza stylu w jakim planujemy grać :)

0

@Naturopata On nie będzie grał defensywnego pomocnika miszczu. OO to nie jego pozycja i on tam się nie nadaje.

0

"- Mamy wystarczająco pieniędzy, nie są one problemem, ale przed kupowaniem piłkarzy musimy kogoś sprzedać."

a potem
" - Pandemia sprawiła, że nasze przychody bardzo zmalały, musimy dostosować się do sytuacji, zmniejszając pensje. Na razie nie ma miejsca dla nowych piłkarzy. Wydatki na pensje są na granicy finansowego fair play. "

Heheszki

0

@AdiKingu96 To wina Messiego, gdyby odszedł to wszyscy grali by lepiej. Bo wiesz on ich ogranicza.

1

@MesQueUnClub96 Nie wiadomo jakiego piłkarza to tu się robi z każdego wychowanka :) Chociażby taki Alena na którego fapało tu 90% ludzi :)

2

Już przy okazji gry z Bayernem mówiłem że dobrze że nie wystawił Puiga w składzie bo on jest słaby w defensywie.
Teraz jak trener chce przejść na bardziej defensywny 4/2/3/1 to jedyne miejsce w składzie dla Puiga to miejsce Messiego. Na defensywnym się nie sprawdzi na danym etapie swojej kariery bo o ile jest całkiem kreatywny i ruchliwy w ofensywie o tyle w obronie jest tragiczny, a de Jong potrzebuje pewnego, mocnego w defensywie partnera koło siebie.
Niech się nie wydurniają i go nie sprzedają a wypożyczą i poczekają do zmiany trenera/stylu gry. Może wtedy znajdzie się więcej miejsca dla Puiga.
Btw podejrzewam że i Ansu będzie miał problem jeżeli Suarez zostanie.

0

@bartek55559 meh WD2 było na uplay jakies 2 miechy temu juz mam :P ale FM20 spoczko xD

0

@`Sin Okularnik Oo hahahah jak łatwo was rozpoznać gimnazjaliści xD

1

@fart kibice z la Rambli masz na myśli :)

1

@masq Pewnie nie odszedł bo myślał że Messi odejdzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?