3

@Borneo Dobrze że jest na tej stronce ktoś kto zna rodzinę Leo i może nam przekazywać co oni tak naprawdę chcą :D

0

@Pertezm Na co możemy liczyć? Messi nie odejdzie w ziemie a po sezonie pójdzie za darmo.

1

@greymid klubu który mu wszystko dał na koniec kopnął go w jajca tak mocno że już biegać nie da rady :D

0

@Borneo Czyli teraz trzeba Ci rozrysować czym jest szkolenie młodych zawodników a czym jest trening ściągniętego piłkarza który się dostosował?
Dalej odwracasz kota ogonem i próbujesz do swojej pomyłki dorabiać "głupie" twierdzenia.
Chłopak (powtórzę to ostatni raz) nie jest tworem Barcelońskiej myśli szkoleniowej i żadne twoje "genialne" teorie tego nie zmienią, facet jest w Barcelonie 2 lata z czego ładnych parę miesięcy przesiedział w domu przez wirusa, można sprawdzić to w 2 min.
Skoro nie potrafisz nawet się ustosunkować do tego co się do ciebie pisze tylko próbujesz "sprytnie" odwracać kota ogonem rozmowa z tobą nie ma sensu :)

btw. Jak chcesz już tak "sprytnie" odwracać kota ogonem to chociaż nie popełniaj tam błędów bo to już wygląda śmiesznie gdy już w tym się nawet mylisz :D

0

@Borneo Człowieku... no błagam Cię.
Napisałem że nie był ściągany jako "super hiper talent" bo nikt o nim tak wcześniej nie myślał to że wypalił to jest inna kwestia. Przykład masz Todibo który jest od niego młodszy i został kupiony z miejsca do podstawowego składu a skończyło się wszyscy wiemy jak, rozumiesz już różnice czy dalej będziesz rżnął głupa?
Co ma piernik do wiatraka? Mówiłeś że jest dziełem naszej myśli szkoleniowe, nie jest a teraz zamiast normalnie powiedzieć "ok mb" to odwracasz kota ogonem... Strasznie słabo ale czego ja się w sumie spodziewałem.

Najłatwiej podsumować to jak się z Tobą teraz rozmawia:
https://tenor.com/view/stupid-shh-shut-your-mouth-thats-dumb-peter-griffin-gif-17369283

0

@Borneo Jezu... Chłopaka ściągnęli do Barcy B bo nie uważano że jest wystarczająco dobry żeby grać w podstawie a nie po to by go szkolić... Nigdy nie był uznawany za super wielki talent, ok zaskoczył i się wkomponował co jest trudne ale pojawił się w pierwszym składzie bo pojawiły się problemy kadrowe a nie dlatego że klub w niego wierzył i miał ukryty plan ( Bartomeu =/= transfery z myślą o przyszłości). Idąc twoim tokiem rozumowania to KAŻDEGO którego ściągali nie zależnie od wieku można uznać za szkolonego w klubie gdy się dostosuje i zaskoczy bo przecież go nauczyli "stylu" Barcy która już od paru sezonów tego stylu w zasadzie nie ma.
Prawda jest taka że nie jest naszym WYCHOWANKIEM i nie był SZKOLONY w Barcelonie, mylisz trening w danym klubie ze szkoleniem zawodnika, to nie jest to samo...
Podsumowując nie miałeś racji na starcie jak go wymieniłeś, nie dodawaj do tego chorego rozumowania tylko po to by nie przyznać się do błędu.

0

@Borneo No nie... Araujo przyszedł do Barcy B w 2018 roku, co prawda miał wtedy 19 lat ale to nie czyni z niego nawet częściowo tworu naszej myśli szkoleniowej.

0

@BarcaMartinez Jezu... "aby zaistnieć" serio? Naprawdę zaistnieć na fanowskiej stronie o Barcelonie, rozumiem że jak się nie ma co powiedzieć to się mówi taką głupotę :D
Zdajesz sobie sprawę że losowych ludzi w internetach nie obchodzi jak i ile zarabiasz? Poza tym co ma piernik do wiatraka skoro napisałem o twoim zachowaniu, lawl,
Skoro już tak chcesz rozmawiać to może znajdziesz parę chwil od "zarabiania sporych pieniędzy w internecie" i poświęcisz je na doszkolenie się z czytania ze zrozumieniem albo prowadzenia dyskusji ;)

0

@Borneo Przecież Araujo nie jest wychowywany u nas od najmłodszych lat.

0

@BarcaMartinez Hah... Jakbyś sprawdził nawet jednego komentarza nie napisałem w tej sprawie w której się wypowiedziałeś :)
"nożyce się odzywają" jak się widzi ludzi którzy się zachowują tak jakby pierwszy raz tu zawitali albo co gorsza pierwszy raz weszli w "internety".
Śmiechłem.

0

@BarcaMartinez Dobra nie płacz.

0

@arraco Do tego jeszcze nie wolno zapomnieć że Ziemia jest płaska a Hitler nic nie wiedział :)

1

Komentarz usunięty

1

@mr_robot Głupoty? Popatrz na date, przemyśl to jeszcze raz i na wypadek zaś popatrz na date xD
Widzę że z tobą nie ma sensu dyskutować, dobrze że Bartek ma jeszcze jednego zwolennika oprócz prezesa z Madrytu :D
Przecież w tym klubie nic złego się nie dzieje, łykaj dalej wszystko jak młody pelikan, dobrze Ci to wychodzi :)

1

@mr_robot Czytam newsy na tej stronie, sam klub potwierdził że nie ma kasy na transfery i tyle było z "rewolucji", bodajże wczoraj była informacja że chcą kupic gracza ale płatność za rok bo pusto :D
Jak chcesz żeby afera trafiła do sądu jak facet ZROBIŁ SAM SOBIE AUDYT, przecież w takim wypadku wiadome jest to że sam siebie nie będzie oskarżał tylko będzie mówił że wszystko jest fajnie, a od tamtej pory nie zlecono niezależnej firmie przeprowadzenie audytu, ucichło i Bartek się cieszy.

3

@mr_robot Może doprowadził klub do takiego stanu finansowego że nie stać Barcelony na kupno piłkarza za 20 mln, albo tak ładnie szastał kontraktami dla dziadków że nikogo się nie się pozbyć i do tego wybierał trenerów bez jaj żeby im wciskać swoje wymysły bo akurat chciał kupić kogoś za 100 mln mimo że trener nawet o takiego gracza nie prosił.
BarcGate, facet sam sobie zrobił audyt i stwierdził że jest niewinny (ŚMIECH NA SALI) a zaznaczam że na tej stronie były informacje że ichniejsza policja stwierdza że jednak nie jest tak fajnie jak Pan Bartek mówi.
Bartek po tym jak jego kumpel poszedł siedzieć nie powinien zostać wybrany.
Dodatkowo jeśli Leo mówi prawdę że mieli męską umowę w sprawie jego odejścia której nie dotrzymał bo coraz bardziej mu się palił grunt pod nogami i nie wiedział co ze sobą zrobić, powinno to obrazować jakim człowiekiem.

1

@Artuuuuur Przekręty jakie robiła Lewica a później PO były tak jawne jak teraz tylko ludzie mają pamięć jak złote rybki.
Poprzednia władza jak jeszcze ją miała powiedziała "Polska to ch... du... kamieni kupa" a i tak mają poparcie bo to co się wydarzyło parę lat temu już nikogo nie obchodzi. Oni chyba muszą wszyscy wymrzeć i dopiero jak młode pokolenie dorwie się do władzy to będzie jako taki spokój :)

1

@Herbert Dla ciebie kolego +1

2

@Agent005 Zamilcz. Powiedzieli jak się stało a ten że propaganda... Boże.

0

@Artuuuuur Sranie w banie, poprzednia władza też miała iść siedzieć a ci przed nimi też mieli iść siedzieć, zdradzę Ci sekret - nikt nie poszedł siedzieć także obecna władza też będzie bezkarna :)

0

@Awedi Nasz El Długopis ma coraz to większe ambicje :D

0

Ostatnio była jeszcze nadzieja ale teraz widać że raczej nic z tego nie wyjdzie.

0

Byłem pewny że nic z tego nie będzie a tu jednak może się udać przy odrobinie szczęścia.

0

@wroclawskifan W FIFIE czy PES raczej nie więc można kupować xD

0

@WojciechM Pamiętaj że jeszcze jest PES, może on gra właśnie w to :D

0

@VanBarca To nie FIFA czy jakiś PES, gdyby to tak działało to już dawno mielibyśmy zwycięzce LM z Polski lub innego zaścianka :)

1

@proslambanamenos Bo dzięki Bartkowi nie ma na nic kasy? :D

0

@Undertaker87 Jakie 2 mln???? Oszalałeś chyba, przecież odejdzie za darmo :)

0

@APRA hahaha +1.

0

@KarwanLaMasia Haha oni myślą że jak zatrudnią nowego trenera to już jest nowy projekt, przecież poza trenerem nie trzeba nic zmieniać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?