5

@Naturopata Śmiechłem
"słabego Martineza", "bardzo dobrego Vidala"
Podwójne standardy, jak jest u nas na sprzedaż to bardzo dobry zawodnik jak z innego klubu i nie chcą go sprzedać do nas to słaby :D

0

@Yoshi94 Mówimy o Suarezie, chcesz mi powiedzieć że teraz miał pierwszy raz problem z kolanem? Przecież już w wieku 30 lat jechał na stoperach żeby mógł biegać z tym kolanem i leczył się w wakacje, przez chwile było dobrze i problem zaś wracał, chcesz mi powiedzieć że to nie jest oznaka że coś jest nie tak i trzeba myśleć o zmienniku, w jego przypadku to nie było żadne wróżenie z fusów, logiczne było to że będzie coraz gorzej a nie coraz lepiej przy takim jego wykorzystaniu a przecież nie młodnieje z roku na rok. Jeśli tak myślisz to muszę przyznać że z Bartkiem to byś się dogadał, jesteś chyba bardziej kibicem piłkarzy niż klubu skoro masz problem w momencie w którym trzeba się kogoś pozbyć.
Co ma do tego de Jong, mówimy o zawodnikach których oddajemy za darmo bo już jakiś czas temu się przeterminowali ale zamiast się ich pozbywać póki się dało to oferowano im astronomiczne kontrakty.
Wolałbym żeby nie wygrali nic przez te parę sezonów dzięki czemu klub uzyskałby lepszą sytuacje finansową niż bawienie się tak jak teraz o każdy jeden milion bo mieli niezłą fantazję przy ostatnich transferach i się ni jak budżet nie spina, kurna przecież Barca ma problem uzbierać 50 mln żeby iść na zakupu, raczej to nie jest zdrowe przy tak dużym klubie.
Sam Leo powiedział że w tym klubie jest łatanie dziur jak coś się stanie a nie ma realnych wzmocnień, patrz Martin Braithwaite.

0

@Yoshi94 Uważam że jak już miał to 30 lat powinni zmniejszać jego role w zespole i próbować wprowadzać kogoś młodszego ( patrz na Chelsea zrobili świetny deal i to nie za takie duże pieniądze), przecież Suarez nie od tego sezonu ma problemy z kolanem, czemu nikt nie pomyślał że może już nie jest tak sprawny jak kiedyś i powinien mieć jakiegoś normalnego zmiennika?
Teraz Suarez odchodzi za darmo i do tego jeszcze chce kasę za resztę kontraktu, więc tak, jeśli tak to ma wyglądać to lepiej sprzedać takiego zawodnika póki da się na nim zarobić jakieś grosze i inwestować w odmłodzenie kadry (kto daje 30 paro latkom takie duże kontrakty że się ich nawet nie da sprzedać - paranoja), chcesz mi powiedzieć że jakby go sprzedali gry miał 30 lat to do tego czasu nie znaleźli by nikogo kto by grał na "9"? Przecież i tak nie wygraliśmy nic na arenie międzynarodowej to co za różnica, trzeba było się pozbywać dziadków puki coś można było za nich dostać. Sezon który się zakończył powinien Ci podsumować co już powinno być zrobione parę lat temu, Barca wystawiła NAJSTARSZĄ kadrę w LM, popatrz jak grał teraz Lyon czy Ajax w zeszłym sezonie i na wiek ich kadry, teraz się obudzili wszyscy że coś jest nie tak, w momencie jak nie ma kasy (Patrz na transfery "gwiazd" za grube miliony i polityke obecnych zwycięsców LM którzy powiedzieli że transfery powyżej 80 mln nie są dla nich, czy mają problemy finansowe jak Barca? nie? jakim cudem?)

0

@Greenalley James który siedział cały czas na ławie albo błąkał się na wypożyczeniu, patrząc na to że po koronie nikt nie chce wydawać kasy to i tak ładnie za niego dostali. Widzisz w Madrycie ktoś pomyślał i pozbywają się takich 30 latków żeby później nie oddawać ich za darmo.

0

@escarabajo A on w ramach podziękować z chęcią odgryzłby Ci głowę :)

0

@sgrzesiek Zgadzam się z tobą w 100%, finansowe fair play to bujda na resorach nie tylko dla szejków ale dla wszystkich bogatych klubów.
Ten przepis jest tylko po to żeby mogli mówić że mają takie coś i walczą z tymi najbogatszymi żeby wyrównać szanse ale w praktyce wygląda to jak wygląda.
Dlatego też napisałem że jak ktoś liczy że kogoś mogą nie wykupić bo ma klauzule a ona w teorii łamie finansowe fair play to jest naprawdę naiwny, jak się uprą to i tak wykupią.

0

@KingLeonidas Jak są nim zainteresowane kluby które dadzą mu pierwszy skład i grę w piłkę na jakimś normalnym poziomie to może się chłopak skusić. Tak jak powiedziałem jeśli mają go trzymać w rezerwach i raz od czasu dawać szanse po parę minut w końcówkach ( a tak często u nas wyglądało dawanie szansy młodym - 8 ostatnich minut meczu, wpuszczają młodego - reakcja - o kurka nie strzelił 2 bramek - no nic czas na grę w rezerwach xD) to dla jego kariery będzie lepiej jak będzie gdzieś grał a szkoda młodego jak ma potencjał.

4

@grejtxkrzychu Tak samo mówili jak Neymar odchodził - Nikt jego klauzuli nie zapłaci bo złamie finansowe fair play, wszyscy wiemy jak wyszło.
Finansowe fair play to śmiech na sali, szejkowie od dawna tego nie przestrzegają a jedyne co się im robi to grożenie palcem.

0

@KingLeonidas Jeśli odejdzie i będzie grał to dla niego lepiej niż się kisić gdzieś w rezerwach z obietnicą że może kiedyś któryś trener da mu te 10 min w podstawowym składzie.

0

Jak nie biegunka to... Śmiechłem.

0

@Midast Czytaj ze zrozumieniem, kolega powiedział że Messi będzie najlepszym strzelcem w nadchodzącym sezonie i pewnie ma racje póki Leo będzie w klubie, nie napisał że chciałby żeby tak właśnie było ale patrząc realnie to nie mamy nikogo kto jakościowo może wspiąć się nagle na taki poziom żeby prześcignąć Leo. Oczywiście że minuty powinni dostawać młodzi ale nikt Ci nie posadzi Leo na ławce.

2

@kamyk34 Patrząc że od odejścia Neymara tak właśnie gra Barca to kolega fajnie opisał poprzednie sezony, może teraz się coś zmieni :D

0

@creativeopinion Hehe nikt nie mówi że Bartomeu w jakimkolwiek stopniu używa mózgu, mi się wydaje że on podejmuje decyzje tak jak kiedyś przepowiadali kto wygra mecz na mundialu czy euro - ma w domu ośmiornice i ta mu podpowiada jak się zachować i kogo kupić :D

0

Jakbym miał mu zapłacić za to że odchodzi to już bym wolał go na ławce trzymać a może się przyda. Totalny bezsens to co się odwala.

1

@derlysy1979 Nie mówię że Leo jest bez winy, chodzi mi tylko o to że jak to powiedziałeś gdy "ktoś na ciebie pluje" to nie trzyma się go przy sobie bo ma się taką zachciankę tylko mówi się - miło było i nara.
Nastroje znajomych z Hiszpanii dzięki którym mogę jeździć na mecze ( tak chciałem się pochwalić :D) są takie że "modlą" się żeby Leo został a najchętniej to by z Bartkiem jeszcze dzisiaj się żegnali, ogólnie Leo jest uznawany za tego dobrego a Bartek za złego i ja osobiście też się do tego skłaniam. Póki co to w większości właśnie u nas w Polszy się tak "obraża" na Leo.

4

@derlysy1979 Nie obraź się ale porównanie z dupy, jakbym miał takiego pracownika w firmie to bym pozwolił mu odejść i miałbym święty spokój. Tutaj chodzi że szef którego nikt nie lubi i nikt nie szanuje nie chce go wypuścić bo facet nie chce być zapamiętany jako ten który wypuścił Leo a to że odejdzie za rok to już nie jego sprawa, przecież już go z nami nie będzie to co go to ma obchodzić :)
Zawsze będzie mógł powiedzieć że za jego kadencji Leo nie odszedł tylko to przez tego faceta który teraz rządzi a on sam walczył jak lew żeby Leo został w klubie xD

0

To według Ciebie takiej sytuacji nie było z Albą i reprezentacją Hiszpanii? Wybiórcza pamięć widzę i bezgranicznie wiara w to że skoro to Barcelona to nic złego i głupiego się tam dziać nie może, gratulacje.

0

Ewidentnie ty masz problem nie on, decyzje kadrowe były dyktowane tym czy kogoś Valverde lubi czy też nie. Malcom jsk wychodził z ławki potrafił błyszczeć i strzelać nawet gole a mimp to na następny mecz zaś Valverde stawiał na ludzi którzy w danym momencie dawali mniej a mówienie że Cou dawał w tym sezonie więcej jest śmieszne w wielu meczach równie dobrze mogli wychodzić w 10 niż z nim w składzie.

0

Może trochę przesadza ale prawda jest taka że w LM Barca ostatnio gra jak PSG, niby coś idzie ale jak przyjedzie co do czego to ktoś im robi niezły przeciąg w tylnej części ciała.

0

Tekst super ale taki tytuł taka nadzieja a tu zonk.

0

Trener Ajaxu i Xavi na asystenta?
Bardzo mała szansa że wypali ale jakby się udało...

3

Robi się z Barcy takie PSG.
Machaja szabelką, nawet coś im wychodzi a jak przyjdzie co do czego to dostają baty w najgorszy możliwy sposób.
Nie można obwiniać Messiego że jego kumple z boiska to ciapy bez jaj.

8

Czyli pozostaje nadzieja że Valverde powie że po sezonie jednak odchodzi.
Wątpliwe ale będę w to wierzył do ostatniego gwizdka w tym sezonie.

2

Nigdy tego jeszcze nie mówiłem, Valverde musi odejść, Rzym to mógł być wypadek ale kurna rok po roku taki wypadek?

2

Podobnie było z Fabregasem, jak drużyna grała dobrze to wszyscy go uwielbiali a jak posypało to znaleźli sobie ludzie winnego :)

1

Gimb przeważnie nie ma żadnych logicznych argumentów więc nie wiem na co liczysz :D

1

No shit sherlock!

1

Dzięki dobry człowieku niech Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi :)

0

Może być i hiszpański, na stronce na której zawsze oglądam jest tylko po NIEMIECKU!

2

Witam, czy mógłbym prosić o jakiś polski stream?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?