0

Pokazali spoko powtórkę. Piłka była z mocna rotacja. Ewidentnie szła w kierunku blisko bramki, dlatego najprawdopodobniej Szczęsny wyszedl. Ale w pewnym momencie na rotacji zaczęła odchodzić.

2

@Romario87 proszę, skończ z bredniami.

0

Szczęsny przez nudne mecze chce się pokazać. Tylko, że większość jego wyjść do pilki, będącej w zasięgu przeciwnika, kończy się katastrofa.

0

@beter2 skończmy z tym Fatim. Koleś przez teennigni zasłużył na pokazanie się w jednym meczu. To o czym tu mowa.

2

CeltoJad!!
Fajnie to pociągnął. Koleś zza piła karnego jak mierzy to przynajmniej trafia w światło barmki. Z pola karnego ma z tym problemy.

0

@KamQiX po pierwszym meczu to stwierdzili, że wystarczy być skutecznym. Bo sam Murzynele mógł tam dwie strzelić, tylko nie trafił w piłkę.

0

@KamQiX jak oglądali wczorajszy mecz z BvB, to pękają ze szczęścia, że nie grają z PSG ani Arsenalem.

0

@karci0 nic nie pokazują a jednak cały mecz cisną beż strzałów.
Arsenal strzelił gola. Nie strzelił karnego. I dostał wylewu tracąc bramkę.

0

@mokrychlopiec bo mało razy pokazywali że są do tego zdolni? Psg pokonali będąc lepsi 15 minut w dwumeczu. MC pokonali będąc lepsi przez 3 min czasu doliczonego. I 15 dogrywki. Wcześniej nie dotykając piłki.
Jak.sedzie gwizdnie będę żył spokojniej.
Mieli w tym meczu karnego przeciw sobie. Mieli zamkniete mecz. A wielu nadal.wierzy że odrobią.
Skoro kibicom przed tv drżą kolana, nie dziwie się że przeciwnik na boisku się gubi.

0

Kur..... cały Real. Skąd to się bierze. Skąd? Nagle się obrońcy potykają, bramkarze niedoskakują. No skąd?

0

Nie ma. Chryste. Uznali ze zawodnik co się cofnął, chyba Rudiger absorbował obrońców. Brawo Panie sędzio. Brawo

3

Dlaczego przeciwnika Realu odcina od zeojow mUSKowych w najważniejszych momentach?
Wystarczyło strzelił i papa. Spokoj, cisza. Uj tam nawet strzelił mocno. Obroni, to kunszt bramkarza. Ale jak można na tym poziomie być takim ......żeby podcinka strzelać w bok, nie patrząc gdzie rzuca się bramkarz? No debil.

2

Var. Jak ty mi teraz zaimponiles.

0

@Karzel KOntuzje kontuzjami. Ale wg mnie to zmiana stylu gry. Kiedy On, Cubarsi i Christiansen tworzyli linię obrony, defensywa opierała się na wybijaniu piłki. Fizyczności i pojedynkach biegowych, stratowanych z walki bark w bark. I obrona grała nisko, blisko pola karnego.
Obecnie dużo więcej pułapek offsaidowych, stawianych bardzo wysoko. A Urugwajczyk nie jest szybki z miejsca. Dopiero jak się rozpędzi. Więc często (i nie tylko przy nim) zawodnik wchodzący z drugiej linii sprawia, że nie ma szans dogonić.
Wczoraj zrobił duży błąd. To widać. Normalnie wybijał by to lewą nogą na róg/aut. I tak należało wybić. Ale widać na powtórkach, że nie skontrolował kto jest za nim. BO Guirassiy był dość daleko. Dlatego zmienił ustawienie i wybił prawą przed siebie.
Wyszło źle. Po prostu pech. Pewnie brakuje mu też pewności i ogarnia.

0

A może warto pomyśleć o nim docelowo po kolejnym sezonie?
Jest podobny do Lewego. Mniej techniczny niż Robert w jego wieku. Ale wykończenie ma.
Nie ma obecnie za dużo opcji na 9. Stąd kosmiczne pieniądze za Lukaku, który odpala i doluje na zmianę.
Jest też opcja Oshemena.
Ale trzeba myśleć już teraz. Bo Robert na kolejny sezon to rozwiązanie po kosztach na przeczekanie.

0

@Rupert_Haubica jednak statystki Fermina mówią coś innego

0

@Salchent bo gra dobrze. Przegrał w defensywie 1 piłkę. Trochę nie jego wina że Arujo wolał wybić noga wiodącą.

2

@PatrychoO nasz mecz pokazuje se jak się chce....

1

Oni nie widzą co się dzieje.
Panie Flick serio olać czy Ingo zagra w półfinale jeśli go nie będzie.

1

Raphinia z Lewym się ścigali a gracz BvB ich przegonił.
My naprawdę odpadniemy.

1

To się popisalismy

1

Flick jest trochę niewolnikiem statystk. Bo już dawno nie powinno być Raphy na boisku.

0

I się pytam. Kto po wejściu Pedriego może coś negatywnego powiedzieć o Martinie. I z przodu i z tyłu na duzy plus. Nagle spokój w środki i inaczej gra wyglada.
Ale nasze skrzydla z przodu dziś to jest dramat.

0

Fermin to mógł się zapytać gdzie posłać piłkę. Ale co odwalil to nie mam słów.

0

@Goralkov tylko ten Fermin to chociaż walczy kreuje i xos się stara. Raphinhia jakby mecz do odhaczenia. A Yamala nie ma na boisku.

0

Chryste zdejmij tego Raphinhie. Ja wiem ze biją się z Lewym o to kto strzelił więcej. Ale jak Lewy gra to Rapha się w czoło kopie. Straszliwie wyglada.

1

Zobaczcie co dzieje się w meczy Aston Villi

0

Podanie Fermina było niecelne. Ale jak.kur...może Yamale i Raphinhie zobaczą, czasem wystarczy puścić prostopadła piłkę.

0

Ktoś tam przed meczem pisal że stawia u buka 5 zł na Bvb i Bayern. No stary szanse są.

0

@Nazio_87 bzdury gadasz. Akurat jego strona żadna akcja nie idzie.
Dramatycznie gra Kounde i środek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?