xVENUMx
Dołączył/a: październik 2017
Rzeszów
10 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stoi facet na klatce schodowej i pali. Nagle z sąsiedniego mieszkania rozlegają się krzyki, wrzaski. Za chwilę wychodzi sąsiad z połamanymi okularami 3D. Facet go pyta:
- Sąsiedzie, czemu Pan taki wściekły?
- Kupiłem sobie telewizor 3D i właśnie rozwaliłem go w drzazgi.
- Dlaczego?
- Próbowałem obejrzeć pornola i pięć razy mi mało ch..ja do mordy nie wsadzili.
:D
43
Baba jakaś się chwali na spotted że urodziła dziecko i się pyta czy może za te 500+ kupić co chce czy na dziecko musi ???? boże co za mózgi
0
Ziomki jakie paliwo lejecie 95 czy 98 ? :D zawsze mnie to ciekawiło czym to się różni bo ja lecę na 98 :D
0
Real się upokarza z tygodnia na tydzień :D
0
ze starym na plecach
15
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44895634_2764525200239602_6391700150141583360_n.png?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a3b8f2a6669774194980128d210cd298&oe=5C4BB923 :D
1
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44954240_2167898293433620_7129545376628998144_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=9f27b90d7748fff7f8713cadf7ff44bf&oe=5C7B3797 nie no już idę bo nie wytrzymam :D
0
0:3 zabrakło :D
1
no poszedłem ...
25
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44900253_1857774764329854_4089783149058326528_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=84336759901ef85e6d947ff50456aa4f&oe=5C3E910F ^^
0
I CYK PIĄTECZKA :D
3
Nic dzwonię do Suareza aby mi przelał w Euro :(
0
no to poszedłem ....
30
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44892779_736743186687399_5812746036178845696_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f2ab974a27406fa9bba9d82cd4aec6d4&oe=5C4802E9 BENG BENG ide w melo :D
0
jak zawsze ;)
0
Barca dawaj bramkę bo mi kupon nie wejdzie :(
0
Marcelo więcej bramek niż Benzema :D
0
może po jakimś babolu wpadnie :D
5
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44892779_736743186687399_5812746036178845696_n.png?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=f2ab974a27406fa9bba9d82cd4aec6d4&oe=5C4802E9 ;)
6
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44880894_138622703766190_1771921361061543936_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=05615274b1a547bdd4c08c0b58102b0e&oe=5C858845 hehe :D
7
niech Lopetegi zostanie w nim do końca kariery, widać że gościu ma to coś :D
0
nie widać
8
Fajny ten Real taki nie za mocny ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coutinho !!!!!!!!!!
56
Lukaku w 2022 :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44856237_950260985097519_1833923165349216256_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=db02d89b4a98de8d0c901f5b822eb9ec&oe=5C7CC9A2
0
dobrze panie Gomola.
71
Trzech kumpli spotyka się następnego dnia po libacji.
Pierwszy: Ludzie! Tak się wczoraj napie**oliłem, że non stop j***łem pawie po kątach!
Drugi: E, to jeszcze nic. Ja się obudziłem w rowie sto metrów przed domem.
Trzeci: To niby było złe? Ja przyprowadziłem dz**kę do domu i położyłem obok żony!
Pierwszy: Nie panowie, nie zrozumieliście mnie. Ja prowadzę hodowlę pawi. :D
0
jak ty kurła na bezrobociu :D
0
najdroższe :D