33

Czuje jakbym przeżywał deja vu.

5

Mi kojarzy się z nim Audi A4 B6 :D

0

Zaczyna się pucowanie żeby nie grzać ławy.

0

Semedo kupili w mgnieniu oka, bez większego rozgłosu, a tu takie cyrki nawet z Serim.

0

W takim razie nie ma już odwrotu :D

0

Bardzo dobrze, że nie ma najemnika.

2

Po dwumeczu z Realem mieliśmy wzmocnić kadrę w ciągu najbliższych dni, zaraz minie tydzień i cisza na froncie... Niech te placki znikną raz na zawsze, to będzie najlepszy możliwy transfer.

8

Oko za oko albo dożywocie.

0



Takie tam w pigułce.

10

Na szczęście ad block z automatu blokuje mi onet.

1

0

Gol Iraizoza.

0

Zobaczymy jak Seri zachowa się po ostatnim gwizdku na swoim stadionie.

2

Nie rozumiesz, że ktoś może nie chcieć sprzedać swojego najlepszego piłkarza?

25

Zaczyna się, Lahoz dyktuje karnego dla Sociedad za faul przed polem karnym.

0

Też macie rozkminy między fazami snu? Właśnie przypomniało mi się, że myślałem o braku zmienników dla Carvajala i Benzemy w RM. :O

17

To chyba największe zmienne w historii.

0

Niestety, kontrakt obowiązuje obie strony.

1

Nie odejdą to będą grzać trybuny, bo meczowa może być tylko 18.

1

Pewnie odejdzie Arda, Douglas, Munir i Vermaelen, a Rakitić z Gomesem nietykalni.

0

3 czyli pewnie Coutinho, Dembele i Seri.

0

Był dramat z Zubizarretą, ale on przynajmniej coś robił.

0

Transfer Gomesa z poprzedniego sezonu został przesunięty na budżet w tym oknie, który wynosił 60 mln...

1

Paulinho+Seri+Coutinho+Dembele to z 350 mln, jeśli On to ktoś z dwójki Cou/Dembele odpada.

0

Chociaż tyle dobrego.

1

Jasne, Borussia albo dostanie żądaną kwotę albo będzie grał, by móc pojechać na MŚ w następnym roku.

0

Było już wcześniej, może coś ukrywali ;)

1

Jeśli nic nie ruszy w nadchodzącym tygodniu to koniec tematu, BVB dała czas do 26 sierpnia.

0

Expekt, zwrot do 222 zł za pierwszy, nieudany zakład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?