vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli jak zakończy karierę to przestanie interesować się piłką? ;)
1
Gdyby tak wjechał przeciwnik to pewnie zwijałby się z bólu do dziś :D
1
Jeśli ktoś ma konto na bet-at-home to aktualnie może skorzystać z bonusu 25 zł, wystarczy wpisać kod otrzymany na adres email. Niedużo, ale można pobawić się z ligą mistrzów. ;)
49
"3 kolejki, 7 karnych zabrali"
Fioletowa, stan umysłu :D
0
"Ból pleców" był bardzo dojrzały :D Niemiec powiedział nie i niestety, nie ma mocnych.
2
Będzie z 4:1, można się rozejść :D
0
Nie, będzie z 4-1.
5
Neymar 2011/12 (20 lat) - 14 goli i 7 asyst w lidze brazylijskiej
Dembele 2016/17 (20 lat) - 10 goli i 21 asyst w lidze niemieckiej
1
I najważniejsza czyli wiek, 20 do 25 dla Dembele.
4
Wjedzie z buta jak Ronnie?
0
Chodzi o to żeby mieć skompletowaną kadrę przed rozpoczęciem rozgrywek, bez rozpraszania się ewentualnymi plotami i transferami.
3
Próbne są trudniejsze niż prawdziwa, poradzisz sobie z nimi to i zdasz w maju.
12
Przyganiał kocioł garnkowi ;)
0
Ot trener co nakupował za petrodolary.
60
Sport robi sobie fundamenty pod bzdury w zimowym okienku.
0
Alves: "Neymar namawiał mnie do przejścia do PSG"
Jak wiemy transfer Alvesa miał miejsce na początku lipca.
0
Jeśli chodzi Ci o zdjęcia itd to włóż kartę pamięci i myszką przez OTG skopiuj wszystko na kartę.
0
Tak sucho, że musieli reklamy wrzucić.
9
Bez względu na wszystko będziesz zapamiętany jako symbol tego zarządu.
2
Ambicja wyszła mu brzuchem...
1
Tylko mnie drażni Borek i jego spusty nad każdym, celnym podaniem?
0
http://www.pssite.com/poradniki/148/poradnik-jak-podlaczyc-kontroler-ps3-do-komputera-klasy-pc.html
0
http://www.pssite.com/poradniki/909/poradnik-jak-podlaczyc-kontroler-ps4-do-komputera-klasy-pc.html
1
Francja elegancja :D
1
Niech trzyma pion jak najdłużej.
8
Szybciej on zatęskni za Barcą niż Barca za nim.
7
Leo takiego Verrattiego robiłby na rozgrzewkę.
0
Tak, bo to trener biega 90 min...
0
Być może, ale wolałbym Denisa w pomocy, a Rafinhe na skrzydle tak jak w poprzednim sezonie. Poza tym może w końcu postawią na Alene.
0
A widziałeś ostatnio Rakiticia na ławce?