tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Ten Mbappe strasznie zarozumiały się wydaje
12
21 strzałów, 10 celnych. Komentator, Barcelona kompletnie nie umiała dziś zagrozić PSG :)
0
Lenglet co on krył :)
0
Wytłumaczcie mi decyzję o wejściu Pjanica?
0
Dembele na drugą połowę nie wyszedł
0
Dialo opierdziela Desta jak juniora. Wpuścić Trincao
0
Niestety Barca nie ma ławki, a taki pressing nie da się utrzymać do 90 minuty. Do tego Lenglet, na bank wypadnie w drugiej połowie. Wielkie brawa za zaangażowanie
0
@barcadreed tak jak dla Minguezy z Sevilla.
0
@kamiVeB a był początek? :)
0
Podziękować pewnemu Panu co stawia na niego. Nie wiem ile on jeszcze razy ma spierdolic innym grę
0
@TheNekro94 mam podobnie
0
Nasza ławka to dramat :) Masakra
0
@BarcaInfo Ale będą szły memy jak nam wprdl. Ale brawa, w końcu Prezydent który chce być blisko klubu, a nie kasy
1
@KORTIS Nie wiem czy wiesz, ale kibice Barcy zrobili dokładnie to samo. Fajerwerki o 2 w nocy.
0
@CatalanDream w szczególności w Manu zagwarantował. Nikt nigdy nie gwarantuje niczego.
0
@BarcaInfo Rozumiem, że Cope zapytało wszystkich piłkarzy :)
6
@amanter Dlaczego miałby zrezygnować? Czy ty zrezygnowałbyś z wynagrodzenia, które ci wpisano w umowę i wypełniłeś kontrakt?
0
@Cobra303 Yhy poczytaj LR. Wina jest tylko Ronaldo.
0
@katalonczyk987 Tak zagrał słabo, a jak ocenicie postawe Wojtka przy tym strzale? Karny przez kretyński faul i 2 setki Moraty? To Juve przegrało jako zespół, a nie Ronaldo. Fakt Krysia zagrała bardzo słabo, nie można oceniać, że Ronaldo i Leo sami wygrają mecze. Barca ma spore braki w kadrze, z dużą ilością słabych pkt, jak dziś umoczymy z PSG znowu wyleziecie i będziecie winić tylko Leo.
5
Juventus odpada, wina Ronaldo, skąd ja znam taką narracje. Piłka nożna to gra zespołowa, a nie indywidualna. Juventus na ten moment to nie jest top jako zespół, a winienie jednego piłkarza za taki stan rzeczy to parodia. Ale w sumie się przyzwyczaiłem, że jak Barca przegrywa to zawsze wina Leo.
0
@ricardo0705 patrząc na jego staty to on swoje robi.
0
@wojopancer Messi out, ch.. nie kapitan
2
@tobiasson92 No chyba ze UE da więcej siana, to wtedy problemu nie będzie.
0
@Geble O ho widze ze wraca stare pierdzielenie jak to Leo wybiera kolegów do szatni
0
@daniel32778 wal dlaczego lepsza opcja.
2
@hardmind Bo nasza linia obrony bedzie wyglądać tak: Umtiti, Lenglet, Mingueza.
0
@Rewolucja123 Ja wierze, że wygrają , ale nie 4-0
2
Kompletnie nie rozumiem pompowania balonika przed jutrzejszym spotkaniem. Przed pierwszym meczem było to samo. Na awans nie ma szans, ważne by wrócić z podniesioną głową i bez kontuzji.
0
@Pilka_jest_okragla w jeden dzień ustalili kontrakt, sumy, warunki itp. Zrozumiałbym info, Leo chciałby zostać itp
5
@Pilka_jest_okragla co za bzdura