0

@michal26 Agresja? Od tego bym zaczął, chcesz by tacy fanatycy rządzili krajem?

5

@lucas/catalan A inni z Konfederacja. To się nazywa wolność słowa. Przeszkadza, zablokuj,

1

Dementi The Sun, zaskoczenie.

0

@michal26 Tu masz kolejnego poprawnego politycznie.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26902577,prezes-marszu-niepodleglosci-namawia-by-szykowac-sie-do-starc.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg2

To są niebezpieczni ludzie i tyle. Chcą niech drą ryja, ale do władzy dopuścić ich nie wolno.

6

@Kurkmen To samo można powiedzieć o konfederacji i wyskokach Korwina. Skrajna prawica i Lewica to takie 5-6% dla każdej i więcej mieć nie beda, wpływu na ten kraj też.

0

@DonMatteo901 Boniek to juz chyba wszystkich wkur.. :)

0

@maatiixx zobacz na miejsce w tabeli. Pilka nożna polega na efektywności. Ty piszesz ze wygrali ale wygrali brzydko, ja pisze o efekcie.

0

@maatiixx tak jak pisałem, w waszej opinii są słabi więc wygramy na lajcie.

0

@szkutnik91 żartowałem z odzyskaniem piłkarzy przez Zidane, nie ma pełne kadry. U nas na klasyk zapowiada się tylko brak Ansu. No bo Cou nie ma co liczyć jako stratę

0

@Roafson24 czyli RM nie był lepszy? Sędzia :) żenujący obiektywizm

8

Mecz z RM zweryfikuje Barcelonę Koemana. Zidane odzyskał piłkarzy i grają swoje. Nie ma co liczyć na stratę pkt. My musimy z nimi wygrać i tyle. Nie ma co szukać winy w sędziach, gwiazdach itp. Poprostu wygrać, większość się jara nasza forma, a krytykuje słabość RM więc nie powinno być problemu, prawda? :)

0

@BrzydkiAS a co RM wygrał dzięki sędziemu?

0

@DawidekFCB obiektywizmu tu nie szukaj. Zaraz napiszą że sędziowie.

2

@Kielakowy przypomnę że ta słaba liga ma dwóch reprezentantów w ćwierćfinałach. Do tego ta zenujaca liga, jej faworyt, wprdl nam 8-2

1

https://m.joemonster.org/filmy/110056/Kiedy_kaza_ci_nosic_maske_a_tobie_jest_potrzebny_kaftan_bezpieczenstwa

Zwolennik ciekawe jakiego ugrupowania. Tak się kończy szczucie jednych na drugich. Tworzą się idioci wtedy

1

Komentarz usunięty

3

@Ojciec5tkidzieci mówi że to szmata. A oni siedzą w autobusie, patrz nie jest to przestrzeń otwarta.

0

Komentarz usunięty

1

@tobiasson92 a) w zeszłym roku nie było Brytyjskiej wersji, umarła jedna osoba, była chora na białaczkę i guz mózgu, mówię do czasu gdy podawano statystki. B) pokaż źródło że chorują osoby poniżej 20 lat z tej brytyjskiej wersji. Nie wiem jakiś komentarz chociaż lekarza itp.

0

@eckov mówisz że to szmata która nic nie daje. Więc, daje czy nie?

9

@eckov widzę że zwolennicy Konfederacji to mają inteligencję tej partii. Dobrze że to tylko 6%. Czy ta szmata coś daje to pytanie po co podczas operacji wszyscy ja noszą.? Dla szpanu?
@barcelonaLM nie nie zaraza wielu, ale nawet gdyby mieli nawet jedna osobę zarazić to nie chciałbyś by to był ktokolwiek z twoich bliskich.

1

@tobiasson92 skoro nie ma, to przestańmy siać panikę. Nigdzie nie słyszałem by umarł ktoś z dzieci na covid.

1

@MarFan gdzie jest taka statystyka? W szczególności zgonów?

2

Trenuje jedna noga tylko.

0

@marcin000019 nic tylko głosować. Dorzuca 200+dla młodych i najlepsza partia ever

0

@Pilka_jest_okragla Jeśli wygramy 3 najbliższe mecze na serio uwierzę w triumf LL.

1

Mam taką prośbę co tego pana Tusquetsa, czy może on już zamknąć ryj?

0

@Encore I nie potrzebuje sezonu przejściowego

2

@Jackazz Obajtek raczej nie

11

@eckov Ja akurat jestem trójboistą teraz. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?