1

@NaFazieHitman najlepsze że kilku osobom się udało, większości nie i afera

1

@Mns21 co tu jest hipokryzja? Teraz szczepią 40-60 to co ma się nie szczepić? Czekał na swoją kolej, nie kombinował.

0

@Pawel13sz zaraz sport czy inne gazetki napiszą co innego.

0

@Joopiter Jeden z buców na tej stronie nauczył mnie, że nie wolno krytykować trenera. Wszystko co robi jest święte. A ja patrzę na to jak Laporta, wyniki ocenia Koemana. Jeśli wystawi jutro Leo, De Jonga i oni wypadną z meczu z RM i przegramy to właśnie ten wynik go rozliczy. Ale z drugiej strony tak być nie musi.

9

@VenoM Jak juz wolicie Lengleta od Pique to ja nie mam pytań.

2

Komplikacje w leczeniu. Nie znałem w naszym sztabie medycznym.

2

@natanvip Mecz z Eibarem a z nami to będzie kompletnie inny mecz.

0

@Xxxbarca4ever Cou, Ansu, Pique, Sergi Roberto, Araujo - w czym nasi eksperci sa lepsi do RM? Kontuzja Lewego u nas zakończyła by się operacjami, końcem sezonu itd.

0

@lambard Wygrają na lajcie.

0

@FC1899Barca Zrobią jakieś kryterium wynagrodzenia, by nie wszyscy dostali 500+. Podniosą reszcie na 700+ i wieś znowu będzie się bawić. Tak o to znajdą pieniądze.

0

@BarcaInfo Zobaczymy na jak długo. Przy naszych konowałach ostatnio, piłkarze szybko ponownie odpadają.

0

@TheGoldenEleven A przed nami mecze z AM, RM, Valencia.

1

@Wilczeq Dzieje się to że Polska mocno ucieka od wiary. Poszło to w politykę, korupcję bogactwa, pedofilię i młodzi właśnie na tym się wychowują, nie dziwię im się, widzą cały ten kościół właśnie taki jaki się stał.

0

@BarcaInfo 33 mln. Tyle kosztuje jego wynagrodzenie. To dobry grajek, ale za jego pensje można zakontraktować 4.

0

@FC1899Barca a skąd ma takie info?

0

@Przemek2323 Ilość osób w szpitalu. To jest problem, nie ilość pozytywnych wyników

0

@Jonyx Leo niech zacznie z ławki. Jak wyniku nie będzie wtedy ryzykować

0

@vangoor Zorc to stary wyga. Wie jak wykręcić maksa za Norwega. A my wszędzie trąbimy, musimy sprzedać, tego, tego, tego. A później nie ma się co dziwić ze idą za 1mln

1

@vangoor Tak działa Raiola. Na siłę i za kosmiczne pieniądze ja bym go tu nie chciał. Odbija tym ludziom jak dostają ogromne pieniądze

0

150 baniek. W kryzysie ? Matko , Bosko, oby był koleś wart, bo te nasze transfery 100+ nam bokiem wychodzą.

12

@Messibestplayerintheworld W Hiszpanii 01.04 to normalny dzień, ale źródło dla mnie to jedno wielkie Prima Aprilis

21

De Jong nie ma prawa grać. Gra wszystko od dechy do dechy + repra i też 3 mecze + żółta kartka i wypada z meczu z RM.

5

@marcin000019 Ile z tego dla Obajtka, Orlenu itp. ? Co to znaczy przeznacza?

1

@kaamil1910 na co go stać pokazał w BM i u nas na początku sezonu. Czym dalej w las tym gorzej

0

@tom9001 No to faktycznie wtedy beda geniuszami. Rok koleś straci, a efektem będzie usuniecie łąkotki. Ja oceniam pozostałe kontuzje nie tylko tą.

3

Matko i córko, strzał Milika :D

4

@xBoMBoWiECx On mial 4 treningi :) Czego oczekiwałeś?

28

Czyli operacja. Jeb. Konowały, Laporta musi się przyjrzeć bo to kolejna kontuzja, Ktora źle się leczy

0

@Quavosk w pół lockdownie 32k, więc? Czy u nas sprawdzi się wolna amerykanka?

0

@Pioter on zarabia 33mln. To dobry piłkarz ale nie 33

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?